2024, gegužės 18, Šeštadienis

Sulaikyta narkotikų platinimu įtariama moteris

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisairato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnų intensyvaus darbo dėka buvo nustatytas asmuo, kuris Panevėžio m. platino narkotines medžiagas. Sulaikyta ir suimta moteris, J.B., gim. 1968m., platinusi narkotines medžiagas. Jai paskirta kardomoji priemonė-suėmimas trims mėnesiams. Pas įtariamąją buvo atlikta krata, kurios metu rasta ir paimta kaip įtariamam narkotinė medžiaga, svarstyklės joms sverti, plastikiniai pakeliai, į kuriuos pakuojamos narkotinės medžiagos. J.B. gerai žinoma policijos pareigūnams, ne kartą buvo teista.

Taip pat buvo sulaikyti iš šios moters narkotines medžiagas įsigyję asmenys. Pas juos rasti ir paimti pakeliai, kaip įtariama su narkotine medžiaga. Jiems paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės-rašytiniai pasižadėjimai neišvykti.

Dėl šių asmenų neteisėto narkotinių medžiagų platinimo ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis Panevėžio m. ir r. PK atliekami keturi ikiteisminiai tyrimai, pagal LR BK 259str. 1d., 260 str. 1d.

Vyresnioji specialistė Karolina Miganovičienė

- Reklama -

Naujausi straipsniai