Rugsėjo 10 ir 11 dienomis Algirdiškio parodų centre vyks tradicinė veislinių gyvūnų paroda „Algirdiškis 2021”. Parodą organizuoja UAB „Panevėžio veislininkystė”, pagrindinis rėmėjas LR Žemės ūkio ministerija, renginį remia ir Panevėžio rajono savivaldybė. Parodos atidarymas – rugsėjo 10 dieną 10 val.

Parodoje dalyvaus  gyvulininkystės asociacijos, pripažintos veislininkystės institucijos, veislinių gyvūnų augintojai, gyvulininkystės ir veislininkystės šakas atstovaujančios valstybės, mokslo ir mokymo institucijos bei įmonės, teikiančios paslaugas žemės ūkio ir gyvulininkystės sektoriui. Parodos dalyviai ir svečiai susipažins su žemės ūkiui ir gyvulininkystei skirtos produkcijos naujovėmis: žemės ūkio technika, pašarų ruošimo technika, melžimo įranga, veterinariniais preparatais, ūkio reikmenimis, paslaugas teikiančiomis įmonėmis.

Parodos tikslas –  supažindinti su šalies veislininkystės pasiekimais, stiprinti regioninį bendradarbiavimą, užmegzti verslo ryšius, stiprinti mokslo ir naujovių sklaidą, didinti šalies augintojų ir veisėjų žinomumą bei plėsti potencialių pirkėjų ratą.

Print Friendly, PDF & Email