2024, liepos 12, Penktadienis

Pirmą kartą įvardintos trys patikimiausios įmonės Lietuvoje. Jų tarpe-“Amilina”

reklama rubai

Pirmą kartą Lietuvoje apdovanotos geriausiai verslo rizikas valdančios įmonės. Jomis tapo UAB „Mediafon Carrier Services“, AB „Orlen Lietuva“ ir AB „Roquette Amilina“. Patikimiausių vardą pelniusias įmones pasaulinė rizikos valdymo korporacija „Coface“ išrinko išanalizavusi daugiau kaip 5000 Lietuvos bendrovių rezultatus.

Nugalėtojomis tapo įmonės, kurių veiklos rezultatai per pastaruosius tris metus nuosekliai gerėjo ir įmonės pavyzdingai valdė verslo rizikas bei didino mokumo patikimumą partnerių atžvilgiu. Lemiančiais kriterijais tapo tokie įmonių rodikliai, kaip mokumas, vidinis „Coface“ suteiktas reitingas, taip pat „Coface“ prisiimta rizika šių įmonių atžvilgiu.

Nugalėtojais tapo alternatyvus fiksuoto ir mobiliojo ryšio operatorius „Mediafon Carrier Services“, didžiausia Šiaurės Europos biorafinuotų kviečių gamintoja „Roquette Amilina“, taip pat naftos produktų bendrovė „Orlen Lietuva“. Pastaroji jau ne pirmus metus pirmauja ir „Coface“ kasmet skelbiamuose Vidurio ir Rytų Europos TOP-500 didžiausių įmonių reitinguose.  

Į finalinį penketuką pateko ir tik per plauką nuo nugalėtojų atsiliko baldų gamintoja AB „Baltic Furniture Components“ bei pakuočių gamintoja AB „Pack Klaipėda“. 

„Įvertinus veiklos rezultatus, šias įmones neabejotinai galima pavadinti patikimiausiomis bendrovėmis, kurios ilgus metus profesionaliai valdo jas supančias rizikas, užtikrina stabilų finansinių rodiklių augimą ir laiku atsiskaito su partneriais“, – sako Mantvydas Štareika, „Coface Baltics“ generalinis direktorius.

Pasak jo, atranka buvo vykdoma iš daugiau nei 5000 Lietuvos bendrovių, kurių veiklos rodiklius rizikos valdymo korporacija „Coface“ analizuoja nuolat.

Pirmą kartą surengta patikimiausių įmonių apdovanojimų ceremonija vainikavo „Verslo rizikos 2018“ forumą, Lietuvoje įvykusį jau septintąjį kartą. Visoms įmonėms-laimėtojoms buvo įteikti specialūs apdovanojimai – rankų darbo Panevėžio meistrų stiklo skulptūros, simbolizuojančios begalybę.

- Reklama -

Naujausi straipsniai