2024, balandžio 13, Šeštadienis

Paroda „EXPO Aukštaitija 2017“ įtiks visiems

Rugsėjo 22-24 dienomis, Panevėžyje prasideda 22-oji paroda „EXPO Aukštaitija 2017“, kurioje bus galima pasidžiaugti Aukštaitijos regiono verslo laimėjimais, dalyvauti seminaruose, laimėti įvairių prizų ir stebėti panevėžiečių atlikėjų ir šokėjų pasirodymą.

Be to, parodos lankytojai galės pabendrauti su miesto vadovais ir aptarti su jais Panevėžio miesto problemas, aktualijas.

Kaip sakė Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (Panevėžio PPAR) generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, paroda įtiks ne tik įvairių profesijų žmonėms, bet ir smalsiems panevėžiečiams: vaikams, jaunimui, visiems.

Parodos „EXPO Aukštaitija 2017“ programą rasite čia.

Panevėžio PPAR vienija 300 narių – mažų ir didelių įmonių iš įvairių gamybos ir paslaugų sektorių, mokslo ir mokymo įstaigų, intelektualaus produkto kūrėjų.

Panevėžio PPAR jau 22-ąjį kartą rengia visoje Lietuvoje ir užsienyje žinomą tarptautinę parodą „EXPO Aukštaitija“. Šiemet ši paroda jau devintąjį kartą vyksta „Cido“ arenoje, dalyvauja  185 dalyviai. Ekspozicija užima per 1 700 kvadratinių metrų parodinio ploto. Kasmet parodą aplanko daugiau kaip 30 tūkstančių lankytojų.

 

Forumo tikslas – keisti Panevėžio įvaizdį

Rugsėjo 22-24 dienomis vykstanti paroda „EXPO Aukštaitija 2017“ prasidės IQ forumu „Panevėžys: galimybės laimėti šiame kėlinyje“. Forumas vyks „Cido“ arenos konferencijų salėje, rugsėjo 22 dieną. Forume bus diskutuojama apie Panevėžio įvaizdžio lūžius ir galimybes, apie tai kaip atrodo Panevėžys ekonominiame Lietuvos žemėlapyje, apie „Rail Balticos“ postūmį ir galimybes Panevėžiui ir kitomis aktualiomis temomis.

Forumas, kaip visada prasidės sveikinimo žodžiais, kuriuos tars Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas bei Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas.

Pasak Panevėžio PPAR generalinio direktoriaus V. Matkevičiaus, šiųmečio forumo tikslas diskutuoti apie Panevėžio galimybes. „Todėl bus kalbama miesto įvaizdžio lūžius, aspektus. Vyks diskusija „Panevėžio įvaizdis kaip prielaida mieto plėtrai“. Jeigu reikėtų trimis žodžiais apibūdinti forumą, tai tie žodžiai būtų: įvaizdis, galimybės, infrastruktūra. Į forumą pakvietėme geriausius pranešėjus miestų rinkodaros ekspertą Marių Vaupšą, SEB banko prezidento patarėją Gitaną Nausėdą, ūkio ministrą Mindaugą Sinkevičių, Lietuvos Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovą Arnoldą Pranckevičių“, – pristatė forumo lektorius Panevėžio PPAR generalinis direktorius.

Registracija į forumą čia.

 

Didžiausias verslo renginys Aukštaitijoje

Panevėžio PPAR generalinio direktoriaus V. Matkevičiaus nuomone, paroda, be abejonės, yra svarbiausias, didžiausias ir populiariausias verslo renginys Aukštaitijos regione. Jį pagyvina linksma, išradinga koncertinė programa, aukcionai, varžybos, žinomų sportininkų pasirodymai.

„Jau seniai „Cido“ arena tapo per maža ir nesutalpina visų norinčių dalyvauti. Todėl ekspozicijos vyksta ir lauke. Parodoje dalyvauja apie 185 dalyviai. Parodoje prisistatys gamybos ir paslaugų įmonės, švietimo įstaigos, amatininkai, prekybininkai“, – kalbėjo V. Matkevičius.

 

Bus galima pabendrauti su miesto vadovais

Rugsėjo 22-24 dienomis „Cido“ arenoje vyksiančioje parodoje „EXPO Aukštaitija 2017“ savo stendą turės ir Panevėžio miesto savivaldybė ir jame panevėžiečiai galės pabendrauti su miesto vadovais.

Savivaldybės stende bus skirtingai pristatytas Panevėžys, jo perspektyvos, savivaldos vaidmuo. Ypatingas dėmesys bus skirtas miesto atnaujinimo projektų pristatymui: Laisvės aikštė su prieigomis, Senvagė, Skaistakalnio parkas, Nevėžio pakrantės, Nepriklausomybės aikštė, Kultūros ir poilsio parkas.

 

Atrakcijos, konkursai, koncertai

Parodos „EXPO Aukštaitija 2017“ visomis dienomis Aukštaitijos bibliotekų stende – kūrybinė pažinimo erdvė vaikams ir jaunimui: vaikams – Aukštaitijos etno kilimo įdomybės, linksmosios edukacijos ir viktorinos; jaunimui – kūrybinės dirbtuvės ir poilsio zona; visiems – knygų naujovės, garuojanti arbata, prizai ir siurprizai.

Bendrovės „Auresa“ stende lauks prizas – galimybė visą spalio mėnesį važinėtis nauju Toyota automobiliu. Tuo tarpu „Vasario“ stende prizas – rudens sezono renginių abonementas. Be to, šiame stende vysk įvairios atrakcijos, akcijos.

Parodos lankytojai galės stebėti Kultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmų šokių kolektyvų „Grandinėlė“, „Miestelėnai“, šokių studijos „Šokio oazę“ pasirodymais. Klausytis humoro grupės „Ambrozija“ programos, grupės „Bohema“ koncerto, Simonos Jakubėnaitės „New Vocal“ studijos solistų koncerto, Daugpilio kultūros centro šokių kolektyvo „Saime“ programos.

- Reklama -

Naujausi straipsniai