2024, liepos 17, Trečiadienis

Meras P. Žagunis dalyvauja Europos regionų ir miestų aukščiausiojo lygio susitikime Marselyje: pasmerkta Rusijos invazija

reklama rubai

Europos aljanso frakcija pareiškė griežtai smerkianti Rusijos invaziją į Ukrainą ir visapusiškai remianti Ukrainos piliečius. Tokia pozicija išsakyta šiuo metu Marselyje (Prancūzija) vykstančiame Europos regionų ir miestų aukščiausiojo lygio susitikime, kuriame dalyvauja ir Europos Regionų komiteto tikrasis narys, Europos aljanso frakcijos narys Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis.

Europos Regionų komitetą sudaro apie 350 Europos Sąjungos valstybių narių vietos ir regionų valdžios atstovų.

Marselio aukščiausiojo lygio susitikimas vyks kovo 2–4 dienomis.

„Europos regionų komiteto Europos aljanso frakcija yra sukrėsta Rusijos agresijos ir karinio išpuolio prieš Ukrainą, kuris prieštarauja visoms tarptautinėms normoms ir susitarimams. Tai, kad šis neišprovokuotas išpuolis ir karo veiksmai nusineša žmonių gyvybes yra absoliučiai nepriimtina. Raginame ES ir jos sąjungininkus taikyti griežčiausias įmanomas sankcijas Rusijai. Ukrainos tauta yra suvereni ir šiuo nepaprastai sunkiu metu sulauks visapusiškos mūsų paramos. Raginame visas ES regionų ir vietos valdžios institucijas visais įmanomais būdais remti Ukrainos regionus, miestus ir žmones“,– teigiama Europos aljanso frakcijos pranešime.

- Reklama -

Naujausi straipsniai