2024, liepos 12, Penktadienis

Kelionę per Lietuvą pradeda „žaliasis“ pabėgimo kambarys ant ratų

reklama rubai

Šį savaitgalį sostinės Lukiškių aikštėje savo kelionę po Lietuvą pradės interaktyvus pabėgimo kambarys „Misija: Žaliasis kursas“, kurio lankytojai turės galimybę patikrinti ir pagilinti savo žinias apie tvarumą, aplinkosaugą bei ES iniciatyvas kovos su klimato kaita srityje.

Kodų, žaidimų ir galvosūkių kambario užduotis vienu metu galės atlikti keturių dalyvių komanda. Jie per mažiau nei 30 minučių turės pasistengti, kad Žemė taptų žalesnė ir švaresnė, spręsdami uždavinius bei ieškodami atsakymų, kaip būtų galima išvalyti vandenynus, atsodinti miškus, išvalyti orą – tam, kad čia gyventi būtų gera ne tik žmonėms, bet ir visiems kitiems planetos gyventojams.

„Kovoje su klimato kaita kiekvienas turime išmokti gyventi taip, kad kuo mažiau kenktume mūsų planetai. Kartais užtenka atkreipti dėmesį į iš pažiūros nedidelius dalykus – į tai, ką valgome, kokius daiktus naudojame, kaip prausiamės, kuo rengiamės ar kaip vykstame į darbą. Kviečiu visus išmėginti šį pabėgimo kambarį ir interaktyviu būdu sustiprinti savo žinias apie tvarų, aplinkai draugiškesnį gyvenimo būdą“, – teigia projektą „Misija: Žaliasis kursas“ inicijavusio Europos Parlamento biuro Lietuvoje vadovė Daiva Jakaitė.

Interaktyvus pabėgimo kambarys kelionę per Lietuvos miestus pradeda nuo Vilniaus Lukiškių aikštės. Užsiregistravę dalyviai nemokamai savo žinias ir jėgas galės išbandyti gegužės 7–9 dienomis. Vėliau pabėgimo kambarį gabenantis sunkvežimis pajudės į kitus Lietuvos miestus: Alytų, Marijampolę, Ignaliną, Visaginą, Uteną, Panevėžį, Tauragę, Klaipėdą, Šiaulius, Palangą ir Telšius.

Tiek sostinėje, tiek kituose miestuose vyks dalyvių varžybos, o greičiausios komandos bus apdovanotos suvenyriniais Europos Parlamento biuro Lietuvoje prizais. Užsiregistruoti ir rasti daugiau informacijos galite adresu http://zaliaeuropa.eu/.

- Reklama -

Naujausi straipsniai