UAB „Panevėžio būstas“ praneša, kad gegužės 1 d. už naudojimąsi mokamomis automobilių stovėjimo vietomis mobiliojo ryšio operatoriaus „Bitė“ klientams nustoja galioti parkavimo apmokėjimo galimybė, siunčiant SMS trumpuoju numeriu 1332 senuoju formatu PX 0 XXXX000 P.

„Bitės“ klientams rekomenduojama atsisiųsti parkavimui skirtą mobiliąją programėlę „Unipark“. Taip pat už automobilio statymą galima atsiskaityti siunčiant SMS trumpuoju numeriu 1332 nauju formatu: vietoje UNP000 įveskite savo automobilio valstybinį numerį. Paslaugai užsakyti rašykite U Start PNC UNP000.

„UniPark“ programėlė yra pritaikyta „Android“ bei „iOS“ operacines sistemas turintiems telefonams, ją galima nemokamai parsisiųsti iš „Google Play“ bei „App Store“ parduotuvių. Mokestis už stovėjimą gali būti įtrauktas į įmonės, pasirašiusios su „UniPark“ sutartį, sąskaitą, į mobiliojo ryšio sąskaitą ar nuskaitytas nuo banko mokėjimo kortelės.

Automobilį statant kurioje nors miesto zonoje, stovėjimą programėlėje reikia aktyvuoti iš karto pastačius automobilį. Vartotojų patogumui „UniPark“ programėlė kas pusvalandį primena apie užsisakytą parkavimo paslaugą.

Atkreipiame dėmesį, kad pokyčiai neliečia kitų mobiliųjų ryšių operatorių klientų.

Print Friendly, PDF & Email