2024, gegužės 18, Šeštadienis

Vyriausybei draudžiant alkoholį, gaminamos šampanu kvepiančios vonios putos

Kramtomąja guma arba migdolų pyragu kvepianti žvakė, šampanu kvepiančios vonios putos? Nuo šiol tai realu – skelbia naują žvakių bei kvepalų kolekciją pristatanti lietuvių kvapų laboratorija AROMA LAB. Naujojoje kolekcijoje – kaip ir įprasta AROMA LAB produkcijai – analogų Lietuvoje neturintys gaminiai su unikaliais kvapais.

„Trečius metus skaičiuojanti AROMA LAB nuolatos ieško unikalių kvapų, kuriais galėtų praturtinti savo gaminius. Džiaugiamės, pristatydami naują kolekciją, kurioje, sakyčiau, kažkada galbūt atrodę kiek neįtikėtini gaminiai. Ar kada pagalvojote, jog jūsų namuose degs žvakė, kuri skleis vyšnių uogienės kvapą arba, kad jūsų vonios putos kvepės šampanu? Šių ir dar daugiau kvapų sudėta į naujuosius mūsų gaminius“, – pristatydama naująją kolekciją sako kvapų laboratorijos vadovė AROMA LAB Laura Glinskė.

Kaip ji pasakoja, šią kolekciją įkvėpė sukurti vaikystės prisiminimai. „Naująją kvapų kolekciją kūrėme įkvėpti stebuklingų vaikystės dienų prisiminimų. Močiutės pagaminta vyšnių uogienė, senelio tabako dūmas, mamos iškeptas gardus migdolų pyragas, mėgstamiausia vaikystės kramtomoji guma, tėčio priraškytų sauja riešutų… O dar tas skambus draugės juokas prie kavos puodelio, sugrąžinantis į nerūpestingus laikus! Visus šių dalykų kvapus sudėjome į naujuosius mūsų gaminius. Ši kolekcija – tarsi priminimas, kad gyvenime svarbiausia – išmokti džiaugtis mažais, tačiau visgi reikšmingais dalykais. Išmokti juos pastebėti“, – atvirauja Laura. Kaip ji pasakoja, kūrybos ir eksperimentavimo periodas truko dvejus metus. Šiandien tai analogų neturini gaminių linija, kuri nustebins ir visko mačiusius kvapų mėgėjus.

Naująją AROMA LAB kolekciją sudaro kava, pyragu, uogiene, kramtomąja guma, riešutais ir tabaku kvepiančios žvakės bei namų ir autombilio kvepalai. Naujojoje kolekcijoje ir visiškai naujas AROMA LAB gaminys – šampano kvapo vonios putos.

Charakteringi aromatai išgauti po ilgo eksperimentavimo su įvairiomis kvapniomis esencijomis. Pvz., namų kvepalai „Migdolų pyragas“ yra sukurti maišant migdolo, iriso ir cinamono kvapniąsias esencijas, o kvepianti žvakė „Kramtomoji guma“ sukurta maišant magnolijos, ylang-ylang ir bergamotės kvapus.

AROMA LAB kvapų laboratorija įsikūrusi miškų prieglobstyje, Varėnoje. Savo veiklą pradėjo prieš dvejus metus, pristatydama dovanoms skirtus aromaterapinius gaminus. AROMA LAB vizija – kurti išskirtinės kokybės gaminius, kurie tiek pakuote, tiek ir kvapu neturėtų analogų. 10 procentų nuo kiekvienos parduotos prekės pelno yra skiriama Dzūkijos laukinių gyvūnų priežiūrai. Įmonės produkcija eksportuojama į 12 pasaulio šalių.

- Reklama -

Naujausi straipsniai