Valstybinė mokesčių inspekcija prie FM (VMI) oficialiai informavo AB Panevėžio statybos trestas (PST), kad atnaujina taikos sutarties dėl Konkurencijos tarybos paskirtos baudos mokėjimų išdėstymo derinimą ir pateikė bendrovei siūlomas sąlygas. PST tikisi, kad taikos sutartis bus sudaryta artimiausiu metu.

AB „Panevėžio statybos trestas“  gavo informaciją, kad, vadovaujantis Valstybinės mokesčių inspekcijos prie FM (VMI) prašymu, antstolis panaikino Bendrovės banko sąskaitų areštą. Bendrovė tęsia derybas su VMI dėl taikos sutarties, išdėstant Konkurencijos tarybos paskirtą baudą, sudarymo ir savo veiklą vykdo įprastai.

„Kaip ir teigėme anksčiau šiandien, susiklosčiusią situaciją laikome nesusipratimu, PST toliau atlieka suplanuotus darbus. Dėkojame atsakingoms institucijoms, kad operatyviai sureagavo ir situaciją išsprendė“, – PST generalinis direktorius Egidijus Urbonas.

Šių metų gegužės mėnesį Europos Komisija paaiškino, kad jeigu PST paskirtos baudos (ekonominės sankcijos) mokėjimui dalimis kartu su įstatymais nustatyta procesine palūkanų norma yra taikoma ir papildoma rinkos sąlygas atitinkanti metinė palūkanų norma, tokia pagalba nėra laikoma valstybės pagalba.

Print Friendly, PDF & Email