2024, liepos 18, Ketvirtadienis

Vienkartinės buto valymo paslaugos – kiek tai užtrunka?

reklama rubai

Planuojate kreiptis į valymo įmonę ir domitės, kiek trunka vienkartinis valymas? Nors tikslią jo trukmę pasakyti sudėtinga, šiame straipsnyje apžvelgsime, kokie veiksniai lemia, kiek laiko pareikalaus vienkartinis buto valymas.

Buto plotas ir numatomi darbai

Kaip ir nustatant kainą, taip ir valymo darbų trukmei bene daugiausiai įtakos turi patalpų plotas. Matematika čia paprasta: kuo didesnis buto plotas, tuo daugiau laiko prireiks jam išvalyti. Vienkartinio valymo atveju įmonės dažnai vertina ir darbus, kuriuos reikės atlikti – dažnai tokią valymo paslaugą žmonės užsako po būsto nuomos, paveldėję ar nusipirkę naują butą, tad valymo darbų yra daugiau. Jei švara nuolat palaikoma, valyti reikės mažiau ir darbai truks trumpiau.

Skaičiuojama, kad vidutinio dviejų kambarių buto valymui reikia maždaug poros valandų. Tačiau jei pageidausite kilimo plovimo ar minkštų baldų valymo, žinoma, laiko sąnaudos augs. Vienkartinio valymo metu taip pat galite rinktis įvairias papildomas paslaugas: pavyzdžiui, orkaitės ar šaldytuvo valymą, langų plovimą, užuolaidų skalbimą ir pan.

Kaip sutrumpinti buto valymo laiką?

Jei norite, kad butas būtų išvalytas greičiau, galite prie to prisidėti. Tai gana paprasta: reikia susitvarkyti daiktus, pakelti tai kas nėra reikalinga nuo grindų – taip jas bus galima išplauti greičiau. Kartais teigiama, kad tvarkytis prie atvykstant valymo profesionalams nereikia, tačiau šiek tiek pastangų padės ne tik sutrumpinti valymo laiką, bet ir pats vienkartinis buto valymas kainuos pigiau.

Planuokite buto valymą iš anksto

Nors vienkartinis buto valymas nereikalauja itin daug laiko, jį reikėtų planuoti iš anksto – nepamirškite, kad valymo paslaugų teikėjai turi savo darbo grafikus ir prireikus išvalyti namus gali būti užimti. Geriausia paslaugą užsakyti prieš porą savaičių. Valymo paslaugų poreikis dažnai išauga artėjant pavasariui, kai visi nori išplauti po žiemos apdulkėjusius langus, užuolaidas, šiuo laikotarpiu užsisakyti valymą butui gali būti sudėtingiau.

 

- Reklama -

Naujausi straipsniai