2024, gegužės 27, Pirmadienis

Veido valymo nauda odai

Veido valymas – tokia pat svarbi procedūra kaip dantų higiena, tačiau žmonės neretai jos vis dar prisibijo, nes nėra tinkamai susipažinę su procedūros teikiamomis naudomis. Tad kokios jos?

Veido valymo tipai

Veido valymas yra pirmasis žingsnis norint turėti gražią ir sveiką odą. Juk švari oda – graži oda. Taigi, veido valymas yra būtinybė, taip pat kaip burnos higiena.

Prieš daugelį metų veido valymą darydavo tik mechaniškai. Tai keldavo nemažai skausmo ir diskomforto, ko pasekoje, dalis klientų tiesiog atsisakė šios paslaugos. Vis dėlto, dabar įprasta daryti ir ultragarsinį, bei rūgštinį veido valymas. O dar dažniau – kombinuotus valymus, kurie apjungia visas prieš tai minėtas funkcijas.

Pagal veikimo principą, galima išskirti tris veido valymo būdus: mechaninis, cheminis ir fizikinis. Tradicinis mechaninis veido valymas – inkštirų, spuogų spaudymas. Cheminis veido valymas – tai švelnus enziminis arba rūgštinis šveitimas. Cheminio odos šveitimo metu rūgštimi naikinamos jungtys tarp ląstelių ir taip pašalinamas viršutinis epidermio sluoksnis. Tai skaistina odą, mažina jos netolygumus, veikia smulkias raukšleles ir, žinoma, turi antibakterinį poveikį. Fizikiniams šveitimams priskiriamas valymas ultragarsu.

Kaip dažnai reikėtų lankytis pas kosmetologą?

Ši procedūra yra būtina visiems odos tipams, tačiau kiekvienas iš jų turi skirtingą intervalą, kada reikėtų kartoti valymus. Riebios odos savininkams pas kosmetologą reikėtų lankytis kas 3-4 savaites, sausą odą turintiems – kas 3 mėnesius, o mišrios odos savininkams – kas pusantro mėnesio.

Procedūros nauda

Veido valymo metu gerinama kraujo mikrocirkuliacija, suaktyvinama medžiagų apykaita, geriau įsisavinamos kosmetinės priemonės ir maistinės medžiagos, skatinami odos regeneracijos procesai. Taip pat išstumiami nešvarumai, mažinama odos pigmentacija, net randai.

Kur atliekami veido valymai?

Jie atliekami visur. Tai reiškia, kad veido valymas – Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir visuose kituose dideliuose ir mažesniuose miesteliuose.

- Reklama -

Naujausi straipsniai