2024, liepos 15, Pirmadienis

Vakarones keičia šokių vakarai su žymiais atlikėjais

reklama rubai

Daugiau nei du dešimtmečius Panevėžio kultūros centre vykusias vakarones keičia šokių vakarai su žymiais Lietuvos atlikėjais.

„Šokių vakarai kviečia Panevėžio kultūros centro lankytojus kartą per mėnesį, penktadieniais, smagiai ir jaukiai praleisti laiką. Tai puiki galimybė pabėgti nuo kasdienės rutinos, pasilinksminti,  pabendrauti su draugais, bendraamžiais, užmegzti naujas pažintis ir smagiai praleisti laiką“, – sako Panevėžio Kultūros centro direktorė Judita Kačinskaitė.

Pasak organizatorių, šiuos šokių vakarus pamėgo ne tik panevėžiečiai, – pasišokti atvyksta  Pasvalio, Ukmergės, Kėdainių apylinkių gyventojai.

„Jaukioje aplinkoje lankytojai turi galimybę ne tik šokti grojant gyvai muzikai, bet ir išvysti naujausias mūsų kolektyvų menines programas, miesto kolektyvų pasirodymus, sudalyvauti renginio vedėjos muzikiniuose žaidimuose, šou programose“, – teigia Kultūros centro renginių organizatorė Nijolė Kubiliūnienė.

Šokių vakarai startavo rugsėjo mėnesį su legendinės grupės „Studija“ lyderiu, vokalistu, kompozitoriumi Steponu Januška. Spalio mėnesį į šokių vakarą su publikos numylėtiniu Radži į salę netilpo visi norintys.

Lapkričio 24 d. „Šokių vakare“ lankytojus linksmins Lietuvos estrados dainininkas Egidijus Sipavičius. Taip pat lankytojų laukia sportinių šokių klubo „Tango“ programa.

O gruodžio 29 d. organizuojamas šventinis šokių vakaras su legendine grupe „Rondo“ ir kitomis šventinėmis staigmenomis.

Daugiau informacijos Panevėžio Kultūros centro interneto svetainėje pankultura.lt

 

Panevėžio Kultūros centro informacija

- Reklama -

Naujausi straipsniai