Remis Retro pristato naują singląGaudom Kaifą. Vaizdo klipe užfiksuotas vakarėlis, kuriame dalyvavo ir kitos Lietuvos įžymybės – Natalija Bunkė, Norbertas Liatkovskis, Marius Repšys, AntanasJ ir kt. Tai jau trečiasis singlas, kurį atlikėjas išleidžia drauge su didžiausia muzikos leidybos kompanija Universal Music Group.

Dainą sukūrė bendradarbiaudamas su muzikantu, kurį vadina legenda
Kurti šią dainą buvo kažkas naujo. Tai pirmas kartas, kai rašiau tekstą instrumentalui, sukurtam Rolando Venckio (Innomine) – muzikanto, kurį laikau legenda. Innomine mano playlist’uose buvo dar nuo tų laikų, kai jis kartu su Tie Geresni laužė visus lietuviškos muzikos standartus. Man garbė dirbti su legendomis, – kalba Remis.

Sponataniškame vaizdo klipe – vakarėlis su ryškiais pramogų pasaulio veidais
Šitam gabalui klipo neplanavau. Taip jau įvyko, kad mano geras draugas, režisierius ir operatorius Merix po darbų atvarė į balių su pilna kuprine filmavimo technikos. Pagalvojom – davai, nufilmuojam klipą? O toliau jau viskas vyko savaime, – prisimena atlikėjas.

Kokie yra trys pagrindiniai gero vakarėlio komponentai pagal Remį Retro?
Jauki aplinka, savi žmonės ir geras muzonas. Dar bonusas, jeigu ir kaimynai užsuka pasidžiaugti, – vardina Remis.

Kokią žinutę norėtum perduoti klausytojams?
Visiems linkiu Gaudyt Kaifą. Gyvenimas kasdien mums dalina visą spektrą jausmų –  tiek laimę, tiek meilę, tiek liūdesį. Nepraleiskit ir kaifo. – linki atlikėjas.

Universal Music Lithuania

Print Friendly, PDF & Email