Užuolaidos internetu – greitas ir patogus būdas neišeinant iš namų įsigyti dienines, vaikiškas, naktines užuolaidas virtuvei, miegamajam, svetainei ar kitai erdvei. Užuolaidų internetu pasirinkimas – ne ką mažesnis nei fizinėse parduotuvėse. Tačiau, kaip ir renkantis užuolaidas salonuose, svarbu atkreipti dėmesį į keletą aspektų, kad vėliau netektų nusivilti įsigytu gaminiu. UAB „Iks Forma“ specialistai apžvelgia, kodėl verta įsigyti užuolaidas internetu bei pataria, kaip neprašauti pro šalį besižvalgant tinkamų užuolaidų bei jų audinių.

Dieninės užuolaidos internetu: pagrindiniai kriterijai, lemiantys pasirinkimą

Nusprendus atnaujinti pasirinkto kambario interjero dizainą ar sukurti visiškai naują, neretai gali užtekti tiesiog pakeisti pabodusias dienines užuolaidas į naujas, atrodančias stilingai. Dieninės užuolaidos internetu – puikus būdas tai padaryti. Platus įvairiausių raštų, spalvų ir kt. užuolaidų audinių asortimentas vilioja išsirinkti.

Renkantis užuolaidas internetu, svarbu įsitikinti, ar pasirinktas tinkamas užuolaidų audinys. Neretai nuotraukose pavaizduotų užuolaidų spalva ar raštas realybėje gali šiek tiek skirtis, todėl, jei nesate tikri, kad prie Jūsų interjero derės pasirinktas audinys, verčiau pasikonsultuokite su el. parduotuvės specialistais.

Beieškant dieninių užuolaidų internetinėse parduotuvėse, patogu tai, kad vienu metu galima palyginti net kelių tiekėjų siūlomus gaminius bei išsirinkti tinkamiausius vos pasukus žvilgsnį nuo kompiuterio ekrano į kambario erdvę. Be to, internetinėse parduotuvėse dažnai pateikiama viso interjero nuotraukų, kuriose pavaizduota, kaip užuolaidos atrodo pakabintos. Tai taip pat gali tapti vienu esminių aspektų, padėsiančių apsispręsti, kokias dienines užuolaidas internetu įsigyti.

Rinkdamiesi dienines užuolaidas internetu, taip pat atkreipkite dėmesį į patikimą, rinkoje gerai pažįstamą užuolaidų gamintoją ar tiekėją: jis užtikrins pasirinkto gaminio kokybę bei ilgaamžiškumą.

Naktinės užuolaidos: patarimai, kaip išsirinkti reikiamus audinius 

Naktinės užuolaidos – ne tik interjero puošmena, bet ir apsauga nuo saulės spindulių bei smalsių aplinkinių žvilgsnių. Ieškant naktinių užuolaidų interneto platybėse, naudinga atsižvelgti į tuos pačius patarimus, kaip ir renkantis dienines. Tačiau kalbant apie naktines verta pridurti, kad, prieš įsigyjant jas, svarbu atsižvelgti į audinio tankumą: kuo tankesnis užuolaidų audinys, tuo užtikrinama geresnė apsauga.

Pavyzdžiui, „Blackout“ naktinių užuolaidų audinys dengia 97 proc. šviesos, o „Dimout“ – 70–90 proc. šviesos. Iš nuotraukos apie audinio tankumą nuspėti neįmanoma, todėl svarbu įdėmiai perskaityti gaminių aprašymus ir išsirinkti pageidaujamas užuolaidas.

Išsirinkti užuolaidas internete ypač patogu tada, kai reikia didelio audinių kiekio pvz., scenų ar arenų uždangoms. Daugelis internetinių parduotuvių siūlo išskirtines pirkimo sąlygas interjero tekstilės salonams, dizaineriams ir kt., todėl pravartu pasidomėti apie pasirinktos internetinės parduotuvės siūlomas galimybes.

Pasiūtos vaikiškos užuolaidos internetu: rinkdamiesi atsižvelkite ir į vaikų nuomonę 

Nors išrinkti užuolaidas vaikų kambariui gali tapti nemenku iššūkiu, vaikiškos užuolaidos internetu – patogus būdas atrasti reikiamus gaminius.

Renkant vaikiškas užuolaidas svarbu ne tik atsižvelgti į optimalų jų ilgį, dizainą bei esamą interjero stilių, tačiau taip pat ir į vaikų nuomonę (ypatingai vyresniųjų). Galbūt Jūsų vaikas mėgsta vientisas spalvas, o gal kaip tik svajoja apie tai, kaip norėtų, kad kambarį puoštų dailios princesės? Besižvalgydami po vaikiškų užuolaidų asortimentą internete, pasikvieskite ir savo vaikus: tai galės tapti ne tik įdomia vakaro veikla, tačiau tuo pačiu parodysite mažiesiems, kokia Jums svarbi jų nuomonė.

Internete neretai siūloma įsigyti jau pasiūtas vaikiškas užuolaidas: žinodami, kokių matmenų ar stiliaus vaikiškų užuolaidų Jums reikia, galėsite įsigyti pagamintas užuolaidas bei taip sutaupyti laiko bei pinigų.

Užuolaidos internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti. Jei ieškote kokybiškų ir stilingų dieninių, naktinių ar vaikiškų užuolaidų, pasižvalgykite po platų internetinės parduotuvės www.iksforma.lt užuolaidų asortimentą. Esant poreikiui, profesionalūs UAB „Iks Forma“ dizaineriai pakonsultuos bei padės atrasti reikiamus gaminius.

 

Print Friendly, PDF & Email