2024, rugsėjo 8, Sekmadienis

Užtikrinta „Panevėžio“ pergalė išvykoje

Mantas Jankevičius

„Panevėžys“ 26-ojo turo rungtynėse, išvykoje susitiko su Telšių „Džiugo“ ekipa, kurią antrajame kėlinyje palaužė rezultatu – 2:5 (2:2).

Rungtynės prasidėjo greitu aikštės šeimininku įvarčiu. 4-ąją minutę „Džiugo“ ekipą į priekį išvedė Vaidas Viktoravičius, kuris griūdamas sugebėjo pasiekti kamuolį ir pasiųsti jį „Panevėžio“ vartus  – 1:0.

Prabėgus kiek daugiau nei dešimt minučių rezultatą sugebėjo išlyginti Žilvinas Banys, kuris tiksliu smūgiu iš maždaug šešiolikos metrų nuginklavo „Džiugo“ vartų sargą – 1:1.

Dar po penkių minučių svečiai vėl išsiveržė į priekį. „Džiugo“ komanda įžaidinėjo baudos smūgį, tačiau jau antrą kartą šiame sezone panevėžiečiai kamuolio savo baudos aikštelėje nelietė ir jis tiesiog įkrito į Šarūno Kazlausko ginamus vartus -2:1.

Daug laiko panevėžiečiams neprireikė, kad ir antrą kartą šiose rungtynėse išlygintu rezultatą. Dar vienas kuriozinis įvartis šiose rungtynėse ir po Edvardo Tamulevičiaus taiklaus smūgio rezultatas – 2:2.

Išlyginus rezultatą iniciatyva galiausiai pavyko perimti svečiams, tačiau pirmajame rungtynių kėlinyje pasižymėti daugiau nepavyko.

Sužaidus kiek daugiau nei dešimt minučių antrajame kėlinyje „Panevėžio“ futbolininkams pirmą kartą šiose rungtynėse pavyko išsiveržti į priekį. Po puikaus Mindaugo Butkaus reido, kamuolio iš jo sulaukė Roland Bilala, kuris sugebėjo nuginkluoti „Džiugo“ vartininką ir išvesti savo ekipą į priekį – 2:3.

Prabėgus vos kelioms minutėms po „Panevėžio“ įvarčio, puikią progą po baudos smūgio turėjo „Džiugas“, tačiau užtikrintai sužaidęs Šarūnas Kazlauskas išgelbėjo komandą.

Kėlinio eigoje progas pasižymėti turėjo tiek Edvardas Tamulevičius tiek Daquan King, tačiau abu kartus šeimininkų vartininkas savo vartus apgynė.

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei Mindaugas Butkus išėjo vienas prieš varžovų vartininką ir be didesnio vargo jį nuginklavo – 2:4, tačiau tuo rungtynės nesibaigė, prabėgus vos kelioms pridėto laiko  minutėms po Ronaldo Misiūno perdavimo dar kartą pasižymėjo M.Butkus  – 2:5.

Telšių „Džiugas“ –  „Panevėžys“ 2:5 (2:2).

LFF I lyga, XXVI turas, Telšiai.

4` [1:0] Vaidas Viktoravičius

15` [1:1] Žilvinas Banys

20` [2:1] Vitaliy Polyanskyy

28` [2:2] Edvardas Tamulevičius

59` [2:3] Roland Bilala

90` [2:4] Mindaugas Butkus

90` [2:5] Mindaugas Butkus

„Panevėžio“ sudėtis: Šarūnas Kazlaukas, Arnas Ribokas(58` Mitani Tsubasa), Džiugas Petrauskas, Edvardas Tamulevičius, Ronaldas Misiūnas, Mindaugas Butkus, Rokas Lazdinauskas(58` Tadas Markevičius), Domantas Nebilevičius, Ricardo Carvalho(42` Yurii Podo), Roland Bilala(76` Daquan King).

Įspėjimai: 10` Domantas Nebilevičius, 79` Edvardas Tamulevičius.

Futbolo klubas „Panevėžys“ asociacijos pagrindu įsteigtas 2015 metais, o 2017 metais reorganizuotas į viešąją įstaigą. Komandą iš viso sudaro 27 žaidėjai. Tarp pagrindinių klubo rėmėjų – Panevėžio miesto savivaldybė, dalininkė – bendrovė „Naftėnas“, „Kalnapilio-Tauro“ grupė ir „Panevėžio keliai“. FK „Panevėžys“ – vienintelis futbolo klubas Lietuvoje, turintis savo palaikymo šokėjų komandą.

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais spalio 1 dieną, sekmadienį,  išvykoje su Tauragės „Tauro“ komanda. Susitikimas Tauragės miesto stadione prasidės 16 valandą.