2024, gegužės 25, Šeštadienis

Už automobilių stovėjimą galima atsiskaityti ir bekontaktėmis kortelėmis

Panevėžyje už automobilių stovėjimą kai kuriose aikštelėse jau galima atsiskaityti ir bekontaktėmis banko kortelėmis. Toks atsiskaitymo būdas yra daug greitesnis ir paprastesnis – vairuotojui tereikia suvesti automobilio valstybinį numerį ir pasirinkti, kuriam laikui palieka automobilį.

Parkomatai, kuriuose įdiegta atsiskaitymo bekontaktėmis kortelėmis funkcija, yra tose miesto vietose, kur fiksuojami didžiausi automobilių srautai – prie „Kalnapilio“ arenos, Respublikinės Panevėžio ligoninės Konsultacijų poliklinikos, Panevėžio miesto poliklinikos, Respublikinės Panevėžio ligoninės įvažiavimo į Priėmimo skyrių ir Užimtumo tarnybos esančiose automobilių stovėjimo vietose.

Kitose mieste esančiose mokamose automobilių stovėjimo aikštelėse už naudojimąsi jomis susimokėti galima kaip ir iki šiol – grynaisiais pinigais, naudojantis „Unipark“ programėle arba siunčiant SMS žinutę. Vairuotas už automobilio parkavimą mokamoje vietoje susimokėti privalo per 5 minutes.

Primename, kad Panevėžyje parkavimo vietos suskirstytos į zonas – raudonąją ir žaliąją. Raudonojoje zonoje automobilio stovėjimas iki 20 min. kainuoja 20 ct, žaliojoje zonoje iki 1 val. – 30 ct.

Rinkliavas mieste administruoja UAB „Panevėžio būstas“, bendrovė taip pat išduoda leidimus rezervuojamoms vietoms Panevėžio mieste.

Šiuo metu Panevėžyje įrengti 49 parkomatai.

- Reklama -

Naujausi straipsniai