2024, liepos 15, Pirmadienis

Ukrainos žvaigždžių desantas nusileis Vilniuje

reklama rubai

2022 metų balandžio 22 dieną Vilniaus „Avia Solutions group“ arenoje įvyks Ukrainos paramos koncertas „Labas vakaras! Mes iš Ukrainos“, kuriame dalyvaus ryškiausios šios šalies estrados žvaigždės: MONATIK (Dmytro Monatyk),  DOROFEEVA (Nadiia Dorofieieva), Sergijus Babkinas, Jerry Heil, Alina Pash, Olena Kravec, Dmytro Tankovič, Jevgen Smorigin, Viktorija Bulitko, Natalia Garipova, Aksimas Konovalas, Savjanas Karagodinas.  Visi už bilietus surinkti pinigai bus pervesti humanitarinei pagalbai Ukrainos vaikams į Mašos Efrosininos fondą „Mašos fondas“.

 Tai ne tik koncertas. Šį kartą visi susirinksime toje pačioje scenoje, ne tik pasilinksminti, kaip ir anksčiau. Šį kartą susirinksime, nes mūsų šaliai reikia mūsų ir jūsų pagalbos. Ukrainiečiai ir tie, kuriems Ukraina tapo antraisiais namais, komikai ir muzikantai – tokioje sudėtyje dar nesame koncertavę, be to, kai kurie iš mūsų prieš karą dirbome konkuruojančiuose projektuose – bet šiandien laikas susivienyti ir veikti! Norėdami laimėti, kiekvienas daro ką gali! Mes, menininkai, mokame dovanoti emocijas! Ir toliau dovanosime jas! Esame tikri, kad šiame koncerte ir jūs, ir mes galėsime juoktis ir verkti. Kartu. Nes dabar mes visi esame viena visuma! Visos pajamos bus pervestos į fondą, skirtą šiame kare nukentėjusiems Ukrainos vaikams. Humanitarinė pagalba vaikams Mašos Efrosininos fondui „Mašos fondas“, – savo pareiškime sako Ukrainos atlikėjai.

Koncertinė agentūra „ShowLife” sako, kad Ukrainos atlikėjų koncertai vyks visose Baltijos šalyse. „Šiandien negalime būti nuošalyje ir privalome ištiesti pagalbos ranką ukrainiečiams, kurių taikią šalį užpuolė agresorius.  Šie koncertai ne tik puiki galimybė Lietuvos gyventojams susipažinti su Ukrainos atlikėjais ir kultūra,  bet ir reali pagalba kenčiantiems nuo karo vaikams“, – sakoma koncertinės agentūros „ShowLife” pranešime.

Bilietus į koncertą „Labas vakaras! Mes iš Ukrainos“ galima įsigyti bilietai.lt ir tiketa.lt

- Reklama -

Naujausi straipsniai