Koks pirkėjas esate jūs? Ar tas, kuris parduotuvėje elgiasi itin apgalvotai ir į prekių vėžimėlį deda tik tuos produktus, kurių jam reikia? Ar, visgi, tas pirkėjas, kuris prekes įsigyja spontaniškai – į krepšelį patenka daug impulsyvių pirkinių ir nereikalingų menkniekių? Linksėjote galvą skaitydami antrąją apibūdinimą? Ką gi, tikriausiai parduotuvėse išleidžiate kur kas daugiau pinigų nei ketinote. Jeigu norite sutaupyti, siūlome apipirkinėti rečiau, idealiu atveju kartą per savaitę. Kaip tą padaryti kuo efektyviau? Dalinamės keliais naudingais patarimais.

Susidarykite preliminarų savaitės meniu

Jei norite apsipirkti vieną kartą per savaitę, spontaniškai užsukti į parduotuvę nelabai pavyks. Tikrai kažką pamiršite… Todėl geriausia, prieš einant į parduotuvę susidaryti bent preliminarų visos savaitės meniu.

Pasiimkite popieriaus lapelį ir susirašykite, ką ir kokią savaitės dieną valgysite. Tiksliai žinosite, kokių prekių jums reikia.

Peržiūrėkite savo šaldytuvo ir spintelių turinį

Jau susiplanavote visos savaitės valgiaraštį? Puiku. Bet į parduotuvę dar neskubėkite. Pirmiausia, peržiūrėkite savo šaldytuvo ir spintelių turinį. Galbūt dalį produktų jau turite namuose? O gal, atsižvelgdami į tai, kokio maisto yra spintelėse, galite kiek modifikuoti meniu? Pavyzdžiui, nusprendėte pirmadienio pietums valgyti vištieną su bulvytėmis. Bet pastebėjote, kad spintelėse turite itin daug ryžių. Vadinasi, garnyrą galite pakeisti. Žinoma, nebūtinai – sprendžiate jūs. Vis dėlto, peržiūrėti spintelių ir šaldytuvo turinį itin pravartu – neprisipirksite prekių, kurių namuose jau yra.

Pasidomėkite parduotuvėse taikomomis nuolaidomis

Jau žinote, dėl kokių produktų vyksite į parduotuvę? Dabar pats metas perversti mėgstamos parduotuvės kainų leidinį. Sužinosite, kokiems prekės ženklams taikomos geriausios nuolaidos.

Nežinote, kur rasti kainų leidinius? Užsukite į  mėgstamos parduotuvės internetinę svetainę – čia įprastai kas savaitę patalpinamas tos savaitės akcijų leidinys. Nuolaidų katalogus taip pat rasite ir parduotuvių mobiliosiose programėlėse. O jei norite perversti popierinį leidinį, jį rasite fizinėse parduotuvėse.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email