2024, vasario 26, Pirmadienis

Tęsiamas Kristijono Bartoševičiaus bylos nagrinėjimas

Trečiadienį Panevėžio apygardos teisme uždarame teismo posėdyje toliau buvo nagrinėjama eksparlamentaro Kristijono Bartoševičiaus baudžiamoji byla. K. Bartoševičius yra kaltinamas seksualiniu prievartavimu, jaunesnio negu šešiolikos metų asmens tvirkinimu, nesunkiu sveikatos sutrikdymu.

Šios dienos posėdyje kaltinamasis davė teismui parodymus apie savo galimai padarytas nusikalstamas veikas, atsakinėjo į teismo, prokuroro, nukentėjusiųjų įgaliotų atstovių, gynybos klausimus. Kaltinamojo apklausa truko apie keturias valandas.

Kaip skelbta anksčiau, kaltinamasis savo kaltės nepripažįsta.

Kitą posėdį, kuris vyks sausio 24 d., teismas planuoja apklausti dvylika asmenų – aštuonis nukentėjusių nepilnamečių įstatyminius atstovus (tėvus) ir civilinius ieškovus bei keturis liudytojus (nepilnamečių liudytojų tėvus). Visus juos teismas apklaus nuotoliniu būdu.

Kaltinamajam K. Bartoševičiui ir jo gynėjui teismas leido pasirinkti, kokia forma jie nori dalyvauti kitame posėdyje – gyvai ar nuotoliniu būdu.

Be sausio 24 dienos posėdžio, teismas suplanavo dar tris posėdžius: kovo 4 d., kovo 12 d. ir kovo 25 d. Anksčiau suplanuotas vasario 12 dienos teismo posėdis atšauktas dėl prokuroro užimtumo.

Jolita Gudelienė
Panevėžio apygardos teismo pirmininko padėjėja
- Reklama -

Naujausi straipsniai