R.M.Račkauskas

Apeliacinis teismas išnagrinėjo Panevėžio apygardos prokuratūros apeliacinį skundą ir nusprendė jo netenkinti. R.M.Račkauskas ir vilnietis verslininkas V.Bieliauskas šioje byloje išteisinti. Nuosprendį dar galima apskųsti Aukščiausiam teismui.

Panevėžio apygardos prokuratūra teigė, kad 2019 metų pavasarį, lankydamasis A. Bieliausko biure Vilniuje, R. Račkauskas esą paprašė verslininko paslaugos – padengti jo vadovaujamo visuomeninio rinkimų komiteto – 3 tūkst. eurų skolą, likusią po rinkimų į savivaldybės tarybą ir mero postą, mainais į paramą, kurią krepšinio klubui turėjo suteikti kai kurios Panevėžio Savivaldybės valdomos įmonės.

Panevėžio apygardos prokuratūra prašė pripažinti R.M. Račkauską kaltu bei skirti jam 99,9 tūkst. eurų baudą, taip pat septyneriems metams atimti teisę dirbti valstybės tarnyboje. Krepšinio klubo „Lietkabelis“ prezidentą buvo prašoma nubausti 35 tūkst. eurų bauda.

Netrukus Apeliacinis teismas skelbs nuosprendį ir taip vadinamoje “reklamos” byloje. Čia pagal R.M. Račkausko skundą prašoma panaikinti Šiaulių apygardos teismo sprendimą pagal kurį piktnaudžiavimu kaltintas R.M.Račkauskas nubaustas 30 tūkst. eurų bauda ir jam atimta teise penkerius metus dirbti valstybės tarnyboje.
Print Friendly, PDF & Email