2024, liepos 12, Penktadienis

Teikiamos socialinės paslaugos šeimoms

reklama rubai

VšĮ „Septynios akimirkos“ asmens namuose, socialinių paslaugų įstaigoje, viešosiose erdvėse ar socialinių paslaugų įstaigoje (pagal poreikį) teikia socialinės priežiūros paslaugas šeimoms. Tai yra pagalba šeimos nariams, prižiūrint vaikus su negalia iki 3 metų, užtikrinant jų saugumą, įgūdžių ugdymą ir poreikių tenkinimą pagal vaiko amžių.

Taip siekiama įgalinti šeimas savarankiškai spręsti problemas, užtikrinti emocinę ir psichologinę gerovę, palaikyti glaudesnį santykį su socialine aplinka, stiprinti šeimos narių gebėjimus prižiūrėti, pozityviai auklėti ir ugdyti vaikus nuo gimimo, padėti šeimai sukurti vaikų raidai palankią aplinką ir išvengti socialinės atskirties. Be to, socialiniai darbuotojai pagal vaikų poreikius organizuos kitų specialistų pagalbą (psichologo, dietologo, gydytojo pediatro, kineziterapeuto ir kt.).

Socialinis darbuotojas šeimos namuose apsilanko pagal poreikį, bet ne rečiau nei vieną kartą per dvi savaites, individualios priežiūros darbuotojas – iki 10 val. per savaitę. Paslaugos teikiamos nemokamai.

Kilus klausimų kreiptis į „Septynios akimirkos“ socialinį darbuotoją Kasparą Vaičelį tel. +370 660 40 459, el. p. kasparas.vaicelis@septyniosakimirkos.lt

- Reklama -

Naujausi straipsniai