2024, liepos 15, Pirmadienis

Šviesios naktys laikinai koreguoja Senvagės fontano projekcijų pasirodymus

reklama rubai

Vidurvasarį, kai džiugina ilgos dienos ir vėlyvas tamsus paros metas, laikinai koreguojami plaukiojančio Senvagės fontano pasirodymai. Kadangi Senvagės fontano projekcijų kuriamus vaizdus rodyti trukdo šviesa, todėl penktadieniais ir šeštadieniais, muzikinių spektaklių ant vandens vakariniai pasirodymai kol kas nevyks. Vakarais Senvagės fontano purslai šoks šviesų ir vandens ritmu.

Dieninė fontano programa veikia pirmadieniais–ketvirtadieniais ir sekmadieniais nuo 10 iki 22 val. Savaitgaliais (penktadieniais, šeštadieniais) nuo 10 iki 23.30 val. Vėl grožėtis išskirtine Senvagės fontano pasirodymų programa bus galima, kai šiek tiek pasikeis vasaros naktų laikas. Apie tai panevėžiečius ir miesto svečius informuosime iš anksto.

Panevėžyje džiaugtis trykštančiais fontanais galima ne vienoje miesto vietoje. Gyventojų ir miesto svečių akis džiugina fontanas centre – Laisvės aikštėje, vandens purslai gaivina ir Nepriklausomybės aikštėje, prie Švč. Trejybės bažnyčios, ten galima taip pat gėrėtis nuostabiu vandens ir šviesų reginiu. Kasdien fontanas šoka ir Kultūros ir poilsio parko lankytojams.

Kitų Panevėžio miesto fontanų vasaros veikimo grafikas:

  • Laisvės aikštės fontanas veikia

pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 22 val.

penktadieniais nuo 7.30 iki 23 val.

šeštadieniais nuo 9 iki 23 val.

sekmadieniais nuo 9 iki 22 val.

  • Nepriklausomybės aikštės fontanas veikia

pirmadieniais–ketvirtadieniais ir sekmadieniais nuo 7.30 iki 23 val.

penktadieniais, šeštadieniais nuo 7.30 iki 23.30 val.

  • Kultūros ir poilsio parko fontanas veikia

Kasdien nuo 7.30 iki 23 val.

- Reklama -

Naujausi straipsniai