2024, gegužės 21, Antradienis

Sutaupykite pirkdami maistą: štai, ką reikia daryti

Tikriausiai sutiksite, kad pastaraisiais metais suma, už standartinį prekių krepšelį, išsaugo. Todėl natūralu, kad reikia strateguoti: pirkti kokybiškas ir geros sudėties prekes, tačiau išnaudoti ir siūlomas nuolaidas. Tokiu būdu kasdienis apsipirkimas netaps gąsdinančia patirtimi, kai išleidžiamos „kosminės“ sumos pinigų.

Tiesa, nuolaidos – tik viena iš sudedamųjų plano dalių. Norite išmokti sutaupyti perkant maistą? Kviečiame skaityti šį straipsnį, kuriame pateikiame kelis naudingus patarimus.

Susiplanuokite savaitės meniu, susidarykite pirkinių sąrašą

Esate impulsyvus pirkėjas? Tokiu atveju tikriausiai išleidžiate kur kas daugiau pinigų nei planuojate. Jei norite sutaupyti − įpročius teks pakeisti. Geriausia yra tiesiog pradėti planuoti pirkinių krepšelį. Apsvarstykite, koks bus jūsų savaitės meniu. Tada, peržiūrėkite ingredientus, kuriuos turite namuose. Kažko trūksta? Susidarykite pirkinių sąrašą ir su juo keliaukite į parduotuvę. Tokiu būdu neprisipirksite nereikalingų maisto produktų ir išleisti kur kas mažiau pinigų.

Pasidomėkite nuolaidomis parduotuvėse

Norite maisto prekių parduotuvėje išleisti mažesnę sumą pinigų? Ką gi, teks pasiruošti apsipirkimui: dar būdami namuose pasidomėkite nuolaidomis. Parduotuvių internetinėse svetainėse būna sukelti visi aktualūs akcijų leidiniai. Peržiūrėkite geriausius pasiūlymus ir pasižymėkite, kokių prekių su nuolaida jums reikia. Atėję apsipirkti tiksliai žinosite, kas jus domina ir nereikės klaidžioti tarp lentynų. Tokiu būdu sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko.

Tapkite lojalumo programos nariais

Dar nesate mėgstamos parduotuvės lojalumo programos narys? Ištaisykite šią klaidą. Įprastai lojaliems pirkėjams siūlomos įvairios nuolaidos, pateikiami individualūs pasiūlymai, siūloma kaupti taškus ir laimėti prizus. Juk kam mokėti brangiau, jei galima sutaupyti?

Nebijokite įsigyti nukainotų prekių

Tikriausiai jau atkreipėte dėmesį, kad dauguma maisto prekių parduotuvių turi nukainotų prekių lentynas. Ten sudedami produktai, kurių galiojimo laikas baigiasi greitai: įprastai kitą arba dar kitą dieną. Svarbu suprasti, kad šios prekės – vis dar kuo puikiausiai tinkamos vartoti. Todėl, jeigu ieškote pieno, kurį gersite dar šį vakarą arba jogurto rytojaus pusryčiams – užmeskite akį į nukainotų prekių lentynas. Nusipirksite kokybišką produktą už patrauklią kainą.

Venkite eiti į parduotuvę, kai esate alkani

Straipsnio pabaigoje norime duoti bonus patarimą: neikite į parduotuvę nepavalgę! Tyrimai rodo, kad alkani žmonės linkę prisipirkti daugiau spontaniškų pirkinių. Juk juos gundo dailiai atrodantys patiekalai kulinariniame skyriuje, gardžiai kvepiančios bandelės ir pan. Taigi, jei norite sutaupyti, nepamirškite… Pavalgyti!

- Reklama -

Naujausi straipsniai