2024, birželio 12, Trečiadienis

Superžvaigždės Sam Smith ir Kim Petras pristato intriguojantį singlą „Unholy“: „Tai daina apie išsivadavimą iš paslapčių gniaužtų“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

„Singlas „Unholy“ buvo sukurtas Jamaikoje. Galiu drąsiai teigti, kad šios dainos gimimo procesas buvo vienas šlovingiausių mano, kaip menininko, kūrybos momentų. Man dar niekada nebuvo taip smagu įrašinėti dainą. Išmesti taisyklių knygą ir leisti sau eksperimentuoti – išsilaisvinimas ir katarsis. Taip pat, buvo didžiulė garbė dirbti kartu su Kim Petras ir tapti jos spindesio liudininku. Ši daina yra apie išsivadavimą iš kitų paslapčių gniaužtų,“ – apie naują singlą pasakoja Sam Smith.

„Esu didžiulė Sam Smith gerbėja. Smagu sutikti kitą menininką, kuris yra tikrai geras dainų rašytojas ir turi savo viziją. Su jais studijoje praleidau geriausią laiką. Jie tikrai manimi tikėjo ir skatino būti visiškai savimi. Jaučiuosi nepaprastai pagerbta, kad jie pasirinko mane įrašyti šią dainą kartu,“ – džiaugiasi atlikėja Kim Petras.

Nuo debiutinio albumo „In The Lonely Hour“ (2014 m.) Sam Smith sukaupė neįtikėtinai daug puikių laimėjimų: 35 milijonai parduotų albumų, 250 milijonų parduotų singlų, 45 milijardai perklausų, 4 „Grammy“, 3 „BRIT“, 6 „MOBO“, „Auksinis gaublys“, „Oskaras“, 2 albumai, kurie tapo Nr.1 ir daugybė kitų. Išleidus „Unholy“, ruošiantis naujo albumo pristatymui ir besirutuliojanti šiam įdomiam gyvam siužetui, nekyla abejonių, jog 2023-ieji metai Sam Smith bus puikūs.

- Reklama -

Naujausi straipsniai