2024, balandžio 16, Antradienis

Suimtas panevėžiečių rankinių vagystėmis įtariamas nepilnametis

Teismas patenkino Panevėžio apylinkės prokuratūros prokurorės prašymą ir skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą – nepilnamečiui panevėžiečiui. Įtariama, kad jaunuolis Panevėžio gatvėse iš kelių vyresnio amžiaus moterų yra pavogęs rankines.

Pranešimai apie panašaus braižo vagystes prasidėjo praėjusią savaitę. Vyresnio amžiaus moterys rankinių su įvairiais daiktais netekdavo šviesiu paros metu, jas tiesiog gatvėje pačiupęs jaunuolis pabėgdavo.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tyrimo metu buvo nustatytas ir sulaikytas įtariamasis – nepilnametis panevėžietis. Šiuo metu jam pareikšti įtarimai dėl trijų vagysčių.

Ikiteisminiam tyrimui vadovaujanti Panevėžio apylinkės prokuratūros prokurorė Loreta Liepienė kovo 27 dieną kreipėsi į Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmus, prašydama įtariamajam skirti suėmimą. Patenkinęs prokurorės prašymą, teismas jaunuolį leido suimti 1 mėnesiui.

- Reklama -

Naujausi straipsniai