Jei norite džiaugtis tobulai atrodančia veja savo kieme, teks skirti nemažai laiko ir dėmesio jos priežiūrai. Taip pat teks investuoti ir į tam tikras priemones. Viena iš jų yra trąšos. Jos sudaro labai didelį pasirinkimą. Tad, jei anksčiau dar niekada teko pirkti tokio gaminio, pats metas atkreipti dėmesį į šiuos patarimus, kad pasirinktumėte tinkamai.

Ko siekiate? 

Dauguma pirkėjų nustemba sužinoję, kad trąšos vešiajai gali būti pasirenkamos priklausomi nuo to,  kokio tikslo yra siekiama: štai pavyzdžiui, jei jūs norite, kad veja būtų ypač stipri,  sodriai žalios spalvos bei tanki, tokiu atveju, derėtų rinktis brangiau kainuojančius trąšų mišinius. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad prekyboje gausu ir pigesnių trąšų: vienos yra skirtos vejos minkštumui užtikrinti, kitos – skirtos tik dekoratyvioms vejoms.

Svarbus ir granulių dydis 

Jei planuojate įsigyti trąšų kietu pavidalu, tokiu atveju turėtumėte rinktis gaminį, atsakingai vertindami ir granulių dydį. Kokio dydžio granules pasirinkti, priklausys nuo to, kaip pjaunate veją. Jei po pjovimo ji palieka itin žema, tokiu atveju, reikėtų rinktis mažesnes granules, pavyzdžiui, ne didesnes kaip 3 mm dydžio; na, o jei manote, kad gražiau – aukštesnė veja, tokiu atveju galite rinktis ir iki 5 mm dydžio granules.

Ar verta naudoti daugiau nei reikia?

Ant pakuotės rasite ir nurodymus, kiek trąšų reikėtų naudoti. Tačiau svarbiausia atminti, kad šių nurodymų ir reikia laikytis, nedidinant kiekių, kadangi tai tikrai neužtikrins geresnio rezultato.

Kodėl verta pirkti internetu?

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad šiandien trąšos, skirtos vejai, gali būti įsigyjamos ir internetu. Akmenys.lt – vienas iš pasirinkimų, kur parduodamos aukštos kokybės trąšos vejai. Rinkitės atsižvelgti į vejos tipą, norimus pasiekti  tikslus, o taip pat ir į tai, kokio aukščio lieka veja po pjovimo. Ir nepamirškite, kad nusprendus išbandyti naujas trąšas, neriekėtų pirmenybės teikti itin didelei jų pakuotei – pirmiausia įsigykite tik nedidelę pakuotę, įvertinkite gaminio veiksmingumą, ir, jei jis pateisins jūsų lūkesčius, įsigykite didesnę.

Print Friendly, PDF & Email