2024, gegužės 25, Šeštadienis

„Sodra“ ieško naujo Panevėžio skyriaus vadovo

„Sodra“ paskelbė konkursą Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Panevėžio skyriaus direktoriaus pareigoms užimti. Prie „Sodros“ komandos prisijungęs naujas direktorius vadovaus daugiau nei 700 valstybės tarnautojų ir darbuotojų komandai.

Prašymą į atranką galima teikti Valstybės tarnybos portale. Pretendentai prašymą dalyvauti konkurse ir dokumentus turi pateikti ne vėliau kaip iki 2024 m. gegužės 27 d. imtinai.

Siūlomas atlyginimas – nuo 4 160 iki 5 695 eurų neatskaičius mokesčių.

Naujasis direktorius vadovaus įstaigai, kontroliuos įstaigos funkcijų atlikimo kokybę, savalaikiškumą ir atitikimą veiklos sričiai keliamiems reikalavimams, valdys įstaigos išteklius, atstovaus skyriui santykiuose su kitomis įstaigomis, organizacijomis bei fiziniais asmenimis, vykdys kitas teisės aktuose nustatytas funkcijas.

Iš kandidato reikalaujama turėti aukštąjį universitetinį magistro laipsnį, ne mažiau nei 3-ejų metų vadovaujamo darbo patirties, mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei B2 lygiu. Be to, privalu atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus suteikiant teisę dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Riboto naudojimo“.

Tikimasi, kad naujasis direktorius turės žinių ir patirties teisės, finansų, ekonomikos, vadybos ar kontrolės ir informacinių technologijų srityse, lyderystės savybių, gebėjimo valdyti pokyčius.

„Sodra“ organizuoja valstybinio socialinio draudimo veiklą, rengia ir vykdo valstybinio socialinio draudimo fondo biudžetą, administruoja socialinio draudimo įmokas, užtikrina pensijų, pašalpų ir kitų išmokų teisingą apskaičiavimą, skyrimą bei mokėjimą, organizuoja teisingą apdraustųjų asmenų duomenų tvarkymą.

„Sodros“ Panevėžio skyrius užtikrina teisingą duomenų apie draudėjus, apdraustuosius asmenis ir išmokų gavėjus tvarkymą, rūpinasi priskaičiuotų valstybinio socialinio draudimo įmokų, privalomojo sveikatos draudimo įmokų, Garantinio fondo įmokų ir Ilgalaikio darbo išmokų fondo įmokų, delspinigių, palūkanų ir baudų surinkimu ir išieškojimu.

Ankstesnis įrašas
Sekantis įrašas
- Reklama -

Naujausi straipsniai