2024, balandžio 16, Antradienis

Socialinių darbuotojų interaktyvių įgūdžių laboratorija – nauja tradicija Panevėžio kolegijoje

Panevėžio kolegijoje vyko būsimųjų socialinių darbuotojų interaktyvių įgūdžių laboratorija.

Trečiąjį kovo antradienį minima Tarptautinė socialinio darbo diena. Bendradarbiavimas – viena svarbiausių kompetencijų 21 amžiuje. Socialinis darbas paremtas įgalinimu, empatija ir bendradarbiavimu, o bendradarbiavimo įgūdžius privalu nuolat lavinti ir praktikuoti, tik taip jie auga ir tobulėja. Tad Panevėžio kolegijos Socialinio darbo dėstytojai suorganizavo renginį ir į svečius pasikvietė socialinių partnerių atstovus bei kolegas iš profesinių mokyklų.

Šia proga būsimieji socialiniai ir individualios priežiūros darbuotojai iš Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos, Vabalninko žemės ūkio mokyklos, Joniškio žemės ūkio mokyklos ir mūsų Panevėžio kolegijos studentai pasitikrino žinias ir lavino savo įgūdžius. Įtraukias, įvairių kompetencijų reikalaujančias užduotis dalyviams parengė įvairios klientų grupės:  Alfonso Lipniūno progimnazijos mokiniai, Jaunuolių dienos centro atstovai, Smilgių seniūnijos šeimos su socialine darbuotoja, Panevėžio vyskupijos Carito klientai iš Ukrainos.

Ypač smagu buvo sportuoti kartu su trenere Inga, kuri išjudino dalyvius ir pozityviai nuteikė rimtam darbui. Panevėžio kolegijos bendruomenė dėkinga socialiniams partneriams už aktyvų įsitraukimą ir tikisi, kad socialinių darbuotojų interaktyvių įgūdžių laboratorija taps tradicija, suburianti būsimuosius specialistus kartu paminėti profesinę šventę.

- Reklama -

Naujausi straipsniai