Panevėžyje, Studijoje „Elfėja“ sausio 5 d. įvyko tinklaraščio „Linksmorijos“ autorės Ingos organizuotas mamų ir vaikų susibūrimas.

Pramoginio pobūdžio renginį organizatorė darė pirmą kartą, iki šiol buvo vykdytos tik edukacinės veiklos, pagal vasarą Ingos išleistą knygelę vaikams „Linksmorijos“.

Renginys buvo visiškai nemokamas, jo pagrindinis principas buvo: MAMOS – MAMOMS, kadangi rinkosi mamos, bendravo, dalinosi patirtimi, renginiui įsteigti prizai buvo sukurti irgi mamų rankomis, taigi įvyko „mamiški“ mainai.  

Į renginį kvietimus burtų keliu laimėjo 25 mamos su savo mažaisiais. Susibūrusios galėjo pabendrauti, susidraugauti, atsipūsti nuo kasdienosdarbų, o vaikai: dūkti, šėlti žaidimų kambaryje.

Renginio metu linksmus vaikų šaržus piešė Gabriele Pažemeckaitė, galima buvo susipažinti su Giedre iš EGOTU – laimingai šeimai, kuri pristatė kaip įdomiai, įtraukiančiai lavinti savo vaikus, buvo kvėpuota eteriniais aliejais ir susipažinta su natūralia kosmetika „Saflora“, apie kurią pasakojo Laima, fotografė Gretė iš „Gretės fotografija“ sukiojosi aplink ir paveikslavo mamas su vaikais. Renginyje dalyviai vaišinosi gardžiais, gražiais keksiukais iš „Ingridos skanėstai. Studija“, vaikystę primenančiais, spalvingais Ritos kurtais, morengais.

Inga labai džiaugėsi pavykusiu renginiu, mamos išėjo laimingos ir prašydamos kuo daugiau tokių renginių mieste. Taigi paskatinta mamų organizatorė jau galvoja apie idėjas pavasario renginiui.

Mamos galėjo sudalyvauti loterijoje, kuriai dovanėles kūrė kūrybingosios, Ingos atrastos, mamos.  Buvo išreikšta didelė padėka atrastiems rėmėjams ir kuriančioms mamoms.

Prie renginio prisidėję draugai: Mom’s magic lab, AkviDeco, Melruga, Dekoruoti daiktai, Siuviniai vaikučiams, Siuvinejimas EIK, Vėja Fėja Rankdarbiai, Niežtintiems Dantukams, Feltings of the Soul, Viskas iš gamtos, Krincsiūlė, Eteriniai Aliejai Gamtos Dovanos, Fėjos sapnas, Ponia Virvė, RK Deko, Čiokis, Mezgė&pelėda, Svajoniukas.eu, L’OCCITANE en Provence (PC RYO), Gentle Day, Lino takas / Linen products, BROZ printing, Neshkis, Žurnalas „Kutis“, Žalios dovanos – greengifts.lt, EGOTU – laimingai šeimai, ŠIRŠĖ, R. Kielos IĮ, RDS1, Easigrass Lietuva

Organizatorė Inga dėkoja visiems pagelbėjusiems, prisidėjusiems prie šio renginio, mamoms ir jų mažyliams, kurie atvyko ir praleido smagų šeštadienio rytmetį kitaip. Inga minėjo:- turiu pasakyti didelį AČIŪ dukrai Tėjai, kurios dėka atsirado ir knyga, ir tinklaraštis „Linksmorijos“, su kuriuo, manau, tik eisim tolyn ♥

Print Friendly, PDF & Email