Šiandien mero pavaduotojas Lauras Jagminas dalyvavo iškilmingoje atsisveikinimo su Karaliaus Mindaugo husarų bataliono vadu ceremonijoje.

„Husarų batalionas jau seniai yra tapęs aktyvia miesto bendruomenės dalimi. Nėra abejonių, kad tam didelę įtaką daro vadovybės formuojamas požiūris ir iniciatyvos. Dėkoju vadui pulkininkui leitenantui Viliui Zagurskiui už tai, kad stiprinote draugiškus bataliono ir Panevėžio bendruomenės santykius bei konstruktyvų bendradarbiavimą. Tikiuosi, kad ir toliau bataliono bendradarbiavimas su savivaldybe stiprės, bus naudingas ir įdomus tiek kariams, tiek panevėžiečiams. Ačiū Jums už indėlį batalione ir Panevėžyje. Geriausios kloties Jums tolesnėje tarnyboje“, – sakė mero pavaduotojas Lauras Jagminas.

Vadas pulkininkas leitenantas V. Zagurskis tarnybos metu buvo išsikėlęs pagrindinius prioritetus – kovinis rengimas, glaudaus ryšio palaikymas su Panevėžio miesto nevyriausybinėmis ir vyriausybinėmis institucijomis, taip pat didelį dėmesį skyrė karių gerovei – karių tarnybos sąlygų ir infrastruktūros gerinimui.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email