2024, liepos 18, Ketvirtadienis

Seimo Kultūros komitetas svarstė SEMC statybą

reklama rubai

Gegužės 25 d. posėdyje, vykusiame nuotoliniu būdu, Seimo Kultūros komitetas svarstė parlamentinės kontrolės klausimą dėl menų centro Panevėžyje statybų.

Komitetas išklausė Kultūros ministerijos ir Stasio Eidrigevičiaus menų centro (toliau –SEMC) atstovų informaciją apie SEMC Panevėžyje statybą.

Kultūros viceministrė Daina Urbanavičienė akcentavo, kad labai svarbu parengti būsimojo menų centro Panevėžyje koncepciją, kad menų centras taptų ne tik Panevėžio regiono, bet ir Baltijos šalių traukos centru, todėl Kultūros ministerijoje planuojama sudaryti darbo grupę, kuri prisidėtų prie šio menų centro koncepcijos kūrimo.

Posėdžiu metu SEMC vadovas Arūnas Astramskas atsakė į Komiteto narių klausimus dėl kino sklaidos ir informavo, kad kino centras „Garsas“ persikėlęs į kitas patalpas veikia, o statomame SEMC pastate yra numatyta įrengti 80 vietų kino salę.

Kultūros komitetas ketina kviesti Panevėžio miesto savivaldybės atstovus pristatyti SEMC veiklos planą ir tęsti šio klausimo parlamentinę kontrolę Seimo rudens sesijos metu.

- Reklama -

Naujausi straipsniai