Vis daugiau lietuvių savo namams perka seifus, kurie skirti tikrai ne tik materialiai, tačiau taip pat ir moraliai svarbių daiktų laikymui. Renkantis juos visada siūlome tartis su specialistais, kadangi šiuo metu seifai yra labai įvairūs ir tik atsakingas bei smulkmeniškas jų lyginimas padeda rasti variantą, kuris tinka Jūsų atveju labiausiai.

Jeigu nežinote, kokie seifai (https://vairema.lt/produkto-kategorija/seifai/) yra rinkoje ir kokiais aspektais renkantis jie turi būti lyginami – tokiu atveju šis straipsnis yra kaip tik Jums. Jame vadybininkas Saulius dalinasi esminiais seifų pasirinkimo aspektais.

Seifo užraktas

Vienas svarbiausių komponentų seife yra užraktas. Būtent jis ir garantuoja, kad seifas gebės saugiai laikyti tuos daiktus, kurie yra jame. Šiuo atveju nuo vagių, tačiau žinoma, kad vertinant kitus seifo komponentus reikia žiūrėti, kad jis turėtų apsaugą ir nuo gaisro.

Bene labiausiai mėgstami tokie seifai, kurie yra rakinami su piršto antspaudu. Tai nebėra inovacija, tad ir jų kainos krenta“,- pasakoja Saulius.

Labai ilgai buvo dažniausiai perkami tokie seifai, kurie yra su mechanine spyna. Paprasčiausiai tokios saugojimo dėžės kaina nebuvo labai didelė, o užraktas – tikrai geros kokybės, saugus. Visgi, šiuo metu žmonės dažniausiai daugiausia dėmesio skiria išmanumui“,- priduria.

Tiesa, užraktas lemia ne tik kainą, tačiau taip pat ir daugelį kitų aspektų, tad renkantis verta yra tartis su specialistais, kurie padės rasti konkretaus žmogaus poreikiams labiausiai tinkamą modelį.

Svarbu yra matmenys

Kitas svarbus aspektas renkantis seifus yra matmenys. Vėlgi, rinkoje variantų yra tikrai gana daug. Nuo tokių, kurie yra mažų matmenų ir juose dažniausiai laikomi tik dokumentai ir papuošalai, iki labai masyvių, kurie puikiai tinka ir brangiems paveikslams laikyti, kitiems daiktams, kurie turi būti saugomi tiek nuo vagių, tiek nuo gaisro.

Seifai pagal paskirtį

Turbūt supratote, kad seifai klasifikuojami ir pagal paskirtį. Taigi, pagal tai – kas juose bus laikoma ir tuo pačiu nuo ko jie turi apsaugoti. „Mes teikiame konsultacijas ir internetu, tad daugelis džiaugiasi, kad išsakęs savo poreikius gauna tikslias rekomendacijas dėl konkretaus seifo“,- atvirauja vadybininkas.

Konsultacijos dažnai siūlomos ir internetu, tad tai puiki galimybė sutaupyti daug laiko renkantis.

Ar kinta medžiaga iš kurios jie pagaminti?

Dažniausiai seifai yra gaminami iš aukštos kokybės metalo, kuris atsparus smūgiams, ugniai bei kitiems dirgikliams, kurie galėtų sugadinti turinį, kuris yra seife. Šiuo metu naudojamas itin aukštos kokybės bei atsparus metalas, kuris nereiklus, atrodo puikiai, svarbiausia, kad tarnauja daugelį metų.

Seifo „vidus“

Saulius teigia, kad dar vienas gana svarbus aspektas renkantis seifą yra jo vidus. „Kai kurie kaip dėžė, tai yra, vienos erdvės. Galima rasti ir tokių seifų, kuriuose yra lentynos bei stalčiukai. Viskas priklauso nuo to – kas bus laikoma seife. Nuo dokumentų iki didelių daiktų, kuriems reikia vietos“.

Montuojamas ar pastatomas?

Taip pat nuspręskite, ar Jūsų atveju namuose geriausiai poreikius patenkins toks seifas, kuris yra montuojamas, ar toks, kuris yra pastatomas. Žiūrėkite pagal būsto galimybes, taip pat, patogumą.

Seifų yra labai daug ir rinkoje atsiranda vis daugiau modelių. Dėl to verta yra tartis su specialistais, kurie gali atsakyti į visus Jums kylančius klausimus ir rasti tokius seifus, kurie ne tik tarnaus daugelį metų, tačiau ir jų eigoje išlaikys kokybę. Atminkite, kad šiuo metu seifus net galima pirkti internetu. Tai puiki galimybė greičiau rasti ieškomo seifo.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email