2024, gegužės 18, Šeštadienis

„Samsung” pristatė savo naująją planšetę „Galaxy Tab S3”

Barselonoje vykstančioje tarptautinėje mobiliųjų technologijų parodoje „Mobile World Congress”, bendrovė „Samsung” pristatė savo naująją planšetę „Samsung Galaxy Tab S3”. Stilingoji planšetė pasižymi pažangia kompiuterine technologija, siūlančia aukščiausios kokybės mobilias funkcijas, leidžiančias stebėti geriausios kokybės vaizdo įrašus, žaisti naujausius žaidimus bei efektyviai dirbti.                       

Naujoji planšetė į kurią integruota aukščiausios kokybės „Galaxy“ technologija, pasižymi šiomis specifikacijomis:

  • HDR vaizdo turinys: „Galaxy Tab S3 ekranas leidžia žiūrėti HDR vaizdo įrašus su tikroviškomis spalvomis ir ryškiu skaitmeniniu turiniu.
  • Samsung Flow: Siekiant saugumo, „Samsung Flow“ naudojamas biometrinis autentiškumo nustatymas. Įrenginį galima susieti ir su kitais prietaisais belaidžiu būdu, pavyzdžiui, perkeliant duomenis iš telefono į šią planšetę. Ji taip pat sinchronizuoja pranešimus vartotojams, taigi šie niekada nepraleis svarbių įvykių.
  • Pažangusis S rašiklis*: natūraliai rašymo patirčiai. S rašiklis turi mažesnį 0,7 mm antgalį ir padidintą spaudimo jautrumą. Specialiai tiems, kurie siekia greitai ką nors užsirašyti, į S rašiklį yra integruota tokia savybė kaip „Screen Off Memo”, tuo tarpu „PDF Annotation” pravers lengvam redagavimui, o profesionalaus lygio piešimui pagelbės „Advanced Drawing Tools” (liet. pažangūs piešimo įrankiai).

Taip pat, „Samsung Galaxy Tab S3”  pasižymės automatinio fokusavimo, 13 megapikselių galine kamera ir 5 megapikselių priekine kamera, kurios leis daryti aukštos kokybės nuotraukas. Planšetėje yra galimybė padidinti atmintį** ir suteikti įrenginiui daugiau galios efektyvumo su greito įkrovimo galimybėmis,kurios leidžia žiūrėti vaizdo įrašus įrenginio nekraunant net 12 valandų. „Galaxy Tab S3“ palaiko ir specialią „Pogo“ klaviatūrą.

„Mes esame pasiryžę plėsti mobilių prietaisų ir kompiuterių funkcijų ribas teikdami geriausius savo klasėje gaminius, kurie išpildo visus vartotojų poreikius. Mūsų naujoji planšetė yra paremta aukščiausios kokybės technologija, kuri suteikia produktyvias funkcijas, sukurtas vartoti namuose, darbe ar kelyje”, – sakė, „Samsung” mobiliųjų technologijų prezidentas DJ Koh.

Samsung Galaxy Tab S3”: optimizuotas pramogoms, bet siūlo ir universalias galimybes

„Samsung Galaxy Tab S3” perkelia mobilias pramogas į kitą lygį, suteikdama į kino teatrą panašią funkciją su 4K vaizdo įrašų atkūrimu ir nuostabiu 9,7 colio „Super AMOLED” ekranu. Be to, siekiant aukščiausios kokybės vaizdo ir garso funkcijų, „Galaxy Tab S3” yra pirmoji „Samsung” planšetė su keturiais stereo garsiakalbiais, kurie buvo pritaikyti šiam įrenginiui bendradarbiaujant su „AKG HARMAN”. Taip pat, dėl bendradarbiavimo su „Amazon“, vartotojai galės mėgautis greita prieiga prie originalių HDR vaizdo įrašų.

Kadangi „Galaxy Tab S3“ puikiai tinka žaidimams, šis įrenginys pasižymi „Vulcan API“ technologija, leidžiančia mėgautis aukščiausios kokybės grafika. Tuo tarpu „Game Launcher“ funkcija praverčia personalizuotoms žaidimų funkcijoms, o rėžimas „Do Not Disturb“ pagelbės tiems, kurie nenori būti trukdomi žaidimo metu.

Tuo tarpu dėl išskirtinio S rašiklio, ši planšetė vartotojams leidžia būti produktyvesniems, kūrybiškesniems ir daryti kelis darbus vienu metu. „Galaxy Tab S3“ yra sukurta taip, kad vartotojai būtų produktyvesni, galėtų greičiau šį prietaisą įkrauti ir turėtų ilgiau veikiančias baterijas.

Planšetė Baltijos šalyse bus pardavinėjama nuo balandžio pradžios. Vartotojai galės rinktis iš dviejų spalvų: juodos ir sidabrinės. Numatoma įrenginio kaina:

LTE palaikančiam modeliui – 779 eurai;

WiFi palaikančiam modeliui – 689 eurai.

Samsung Galaxy Tab S3” specifikacijos:

 

Samsung Galaxy Tab S3

EKRANAS

9.7” Super AMOLED QXGA (2048×1536)

LUSTŲ RINKINYS 

Qualcomm® Snapdragon™ 820

Quad Core 2.15GHz + 1.6GHz

LTE PALAIKYMAS

LTE Cat.6 (300Mbps)

ATMINTIS

4GB + 32GB

microSD iki 256GB

KAMERA

13MP AF + 5.0MP, blykstë

JUNGTIS

USB 3.1(Tipas-C)

JUTIKLIAI

Akselerometras, Holo jutiklis, RGB jutiklis, Pirštų lietimo jutiklis, Giro jutiklis, Geometrinis jutiklis

BEVIELIS RYŠYS 

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, 2X2 MIMO, Wi-Fi tiesioginis, Bluetooth® 4.2

GPS

GPS + GLONASS, BEIDOU, GALILEO

IŠMATAVIMAI, SVORIS

237.3 x 169.0 x 6.0mm 429g(Wi-Fi) / 434g(LTE)

BATERIJOS GALINGUMAS 

6,000mAh,

Greitas įkrovimas

OS/PATOBULINIMAS

Android 7.0

SAMSUNG PASLAUGOS/ PROGRAMOS

Samsung Smart Switch

KOMPIUTERIO SINCHRONIZACIJA

Samsung Smart Switch

VAIZDO ĮRAŠAI

Įrašai: 4K (3840×2160) @ 30fps

Atkūrimas: 4K (3840×2160) @ 60fps

- Reklama -

Naujausi straipsniai