2024, rugsėjo 7, Šeštadienis

R.Sargūno gimnazijos imtynininkas tapo čempionu

Savaitgalį Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos imtynininkai dalyvavo Lietuvos U17 imtynių žaidynėse.

Gimnazijos auklėtinis Ugnius Čižiūnas svorio kategorijoje iki 110kg iųkovojo pirmąją vietą ir tapo čempionu.

Jaunieji gimnazijos sportininkai Tonis Vaitkevičius užėmė 3 vietą ir gimnazijos aštuntokai Vakaris Šakėnas bei Mangirdas Braždžiūnas taip pat užėmė 3-asias vietas.

Jungtinė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos ir Panevėžio sporto centro komanda iškovojo 2-ąją komandinę vietą.

Kitą savaitgalį Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos žaidimų salėje vyks Lietuvos U15 ir U20 imtynių žaidynės, kuriose varžysis beveik visi gimnazijos auklėtiniai.

Jaunieji sportininkai varžysis savo amžiaus grupėje U15, o Ugnius Čižiūnas kartu su gimnazijos dvyliktokais išbandys jėgas U20 metų grupėje.