2024, balandžio 24, Trečiadienis

Profesionali burnos higiena ir dantų balinimas

Turbūt kone kiekvienas svajoja apie baltus ir gražius dantis. Deja, dantys natūraliai gelsta. Įtaką dantų geltonėjimui daro prasta mityba, prasti įpročiai, klimatas, galų gale, genetiniai veiksniai. Ir vis tik dantis išbalinti yra įmanoma ir tai tikrai ne taip sudėtinga, kaip dažnam atrodo iš pirmo žvilgsnio. Toliau skaitydami sužinosite, ką reikėtų daryti norint turėti gražius, baltus ir sveikus dantis.

Ar įmanoma pačiam išsibalinti dantis?

Vienas iš būdų balinti dantis namuose yra naudoti balinamąją dantų pastą, kasdien kruopščiai valyti dantis. Tačiau rezultatai gali nudžiuginti toli gražu ne kiekvieną. Norint išsibalinti dantis savarankiškai, reikalingos be galo didelės pastangos, tai užima ir nemažai laiko. Ne visada tos pastangos atsiperka. Vieniems dantys baltėja greičiau, kitiems lėčiau. Tai priklauso ir nuo paveldimumo faktoriaus, genetinių veiksnių. Taip jau yra, kad gyvenant šiauriniame klimate dantys natūraliai kiek geltonėja ir nėra lengva susikurti tokią gražią šypseną, kuri dominuoja holivudiniuose filmuose ar kur nors tropiniame klimate.

Efektyviausi dantų balinimo sprendimai

Norint veiksmingai balinti dantis ir pasiekti dar geresnių, užtikrintesnių rezultatų, naudinga užsirašyti į specialias dantų balinimo procedūras. Jos atliekamos pažangia ZOOM balinimo lempa. Tiesa, gali tekti atlikti ne vieną, o kelias procedūras – tai priklauso nuo individualaus atvejo ir burnos ertmės būklės.

Prieš lankantis dantų balinimui dar taip pat reikėtų atlikti profesionalią burnos ertmės higieną. Šios priocedūros metu dantys pravalomi ultragarsu pašalinant ant jų paviršiaus susikaupusias kietąsias ir minkštąsias apnašas, kurių paprastai neišeina pašalinti dantų šepetėliu. Profesionalią burnos higieną pas specialistus rekomenduojama atlikti kasmet, o dar geriausia – du kartus per metus. Jūsų burnos higienistas, įvertinęs dantų būklę rekomenduos, kas kiek laiko apsilankymai labiausiai reikalingi.

Rūpestingai valant dantis kiekvieną dieną ir periodiškai atliekant profesionalią burnos ertmės higieną jau galima tikėtis veiksmingesnio dantų balinimo procedūrų poveikio. Vėliau jums beliks tik reguliariai prižiūrėti dantis, naudoti balinamąsias dantų valymo priemones ir gražia bei skaisčia šypsena galėsite mėgautis dar ilgai.

Daugiau apie dantų balinimo procedūras sužinosite: https://ficlinica.lt/

- Reklama -

Naujausi straipsniai