Mokykla

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius pateikia preliminarius centralizuoto mokinių priėmimo į miesto ugdymo įstaigų 1-ąsias, 5-ąsias ir gimnazijų I ir III klases 2022–2023 m. m. skaičius.

Pirmosios klasės. Į pirmąsias klases priimta 730 mokinių. Klasių komplektai paaiškės rugpjūtį, kai Taryboje bus tvirtinamas patikslintas klasių komplektų ir mokinių skaičius.

Penktosios klasės. Švietimo skyrius sulaukė 68 mokinių prašymų, kurie keičia mokyklas. Populiariausia tarp penktokų yra „Vilties“ progimnazija, čia norą mokytis pareiškė 33 mokiniai.

Centralizuotai į keturių gimnazijų pirmąsias klases priimti 634 moksleiviai. Populiariausios kaip jau įprastai buvo Juozo Miltinio, Juozo Balčikonio ir 5-oji gimnazijos. Pirmojoje pageidavo mokytis 203, antrojoje – 200 jaunuolių, trečiojoje – 179. Planuojama, kad visos minėtos gimnazijos turės po 6 klases. „Minties“ gimnazijoje sukomplektuotos 5 gimnazistų klasės. Į Juozo Balčikonio gimnaziją pateko 168 mokiniai, kurių pažangumo rezultatai siekė praeinamąjį 36 balų skaičių, į Juozo Miltinio gimnaziją – taip pat 168 mokiniai su 29 balais, į 5-ąją gimnaziją – 168 mokiniai su 28 balais. „Minties“ gimnazijoje mokysis 130 mokinių, praeinamasis balas – 20. Iš viso mokytis minėtose gimnazijose norą pareiškė 666 jaunuoliai, priimti – 634.

Gimnazijų trečiosios klasės. Mokiniai buvo priimami į laisvas vietas. 10 mokinių pateko į Juozo Miltinio gimnaziją, 7 – į Juozo Balčikonio gimnaziją (tiek ir buvo laisvų vietų), 3 – į 5-ąją gimnaziją (tiek ir buvo laisvų vietų), 3 – į „Minties“ gimnaziją (16 laisvų vietų). Iš viso priimti 23 „trečiokai“.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į bendrojo ugdymo mokyklas nesibaigė. Moksleiviai ir toliau priimami į laisvas vietas. Prašymai ir dokumentai į 1-ąsias, 5-ąsias, gimnazijų I ir III klases teikiami el. paštu priemimas.mokyklos@panevezys.lt, išsamesnė informacija teikiama tel. (8 45) 501 386.   Dėl priėmimo į kitas klases reikia kreiptis tiesiogiai į mokyklas. Rugpjūtį bus tvirtinamas klasių komplektų ir mokinių skaičius.

          

Print Friendly, PDF & Email