2024, gegužės 25, Šeštadienis

Prekybos centras „Babilonas“ atsinaujina, ketinama keisti pavadinimą

Šiuo metu rekonstruojamas prekybos centras „Babilonas“ Panevėžyje skelbia apie būsimas permainas. Panevėžio prekybos ir pramogų centrą „Babilonas“ 2022 m. vasario mėn. įsigijusi „Westerwijk“ grupė jau rudenį ketina ne tik pabaigti prekybos centro renovaciją, bet ir pakeisti jo pavadinimą į PC „MOLAS“.

Besikeičiantis prekybos centras bus šviesesnis ir modernesnis bei dar patogesnis klientams, teigia prekybos centro valdytoja Asta Jasilionė.

„Pasikeitimą paskatino noras iš esmės atnaujinti prieš 16 metų pastatytą prekybos centrą, žengti koja kojon su šiandiena. O tai reiškia ne tik modernius apšvietimo ar architektūrinius sprendimus, bet ir dėmesį lankytojų savijautai, malonias patirtis prekybos centre. Šiuo metu vykstanti renovacija nekliudo prekybos centro darbui, o rudenį jis jau bus visiškai atsinaujinęs“, – sako A. Jasilionė.

Prekybos centro išorės atnaujinimu rūpinasi architektai Gedimino Jurevičiaus studija, o vidaus atnaujinimu architektas Rytis Čimkus, vidaus generaliniai rangovai – „SRS servisas“, fasado atnaujinimo generaliniai rangovai – „Invus“.

Anot A. Jasilionės, „Babilonas“ šių metų rudenį pasikeis ne tik išvaizda, bet ir pavadinimu – rudenį panevėžiečius ir miesto svečius ketinama pakviesti į atnaujinto PC „MOLAS“ atidarymo šventę.

„Pavadinimo kaita – natūralus žingsnis suteikti pasikeitusiam prekybos centrui naują identitetą. Jis prijungs prie „Westerwijk“ grupės valdomų prekybos centrų „MOLAS“ tinklo – šiuo metu Lietuvoje veikia jau du PC „MOLAS“, po vieną Kaune ir Klaipėdoje“, – sako A. Jasilionė.

Dabar „Babilonas“ populiarus tarp pietaujančiųjų, ieškančių, kur įsigyti sporto ir laisvalaikio prekių, taip pat jame veikia ir toliau veiks didžiausia regione NORFA XXL formato parduotuvė, vienintelis rytų Lietuvoje „Apollo“ kino teatras, didžiausios regione „Topocentras“, „Sportdirect.com“, „Sinsay“ ir kitos parduotuvės bei paslaugų vietos.

- Reklama -

Naujausi straipsniai