2024, liepos 27, Šeštadienis

Po atkaklios kovos pralaimėta Vilniuje

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Betasfe–LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (9/6) klubas, kuris išvykoje 77:82 (14:18, 19:31, 10:25, 22:20) po atkaklios kovos nusileido Vilniaus „Ryto“ (11/5) krepšininkams.Vilniečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po Francisco Cruzo bei Martyno Echodo taiklių metimų pirmavo 7:1. Vis dėlto „Lietkabelis“ atsakė sėkminga atkarpa – Vytenis Lipkevičius pataikė tritaškį ir panevėžiečiai priartėjo iki 10:13. Per likusias minutes Tomas Dimša išsiskyrė puikiu dėjimu – 14:18.

Antrą kėlinį „Lietkabelis“ pradėjo puikiai, laimėdamas atkarpą 10:4, prie kurios prisidėjo du dvitaškius pataikęs Femi Olujobi. Panevėžiečiai nemažino apsukų: tritaškį smeigė V.Lipkevičius, iš po krepšio įmetė Paulius Valinskas – 36:30. Prieš ilgąją pertrauką svečiai žaidė puikiai, per 10 minučių surinko 31 tašką ir buvo priekyje rezultatu 45:37.

Trečiame kėlinyje vilniečiai žaidė kur kas sėkmingiau. Taškus ir toliau rinko F.Cruzas, įsibėgėjo ir porą tolimų metimų pataikęs Eimantas Bendžius, taip pat labai daug impulso gerai „Ryto“ atkarpai suteikė puiki Dovio Bičkauskio gynyba. Po Mindaugo Girdžiūno dvitaškio ketvirčio pabaigoje ekipas skyrė 7 taškai – 62:55.

Svečiai svarbiu metu nepalūžo – dar vieną tritaškį pataikė V.Lipkevičius ir iš „Ryto“ pranašumo liko tik taškas – 64:63. Vis dėlto „Lietkabeliui“ iniciatyvos perimti nepavyko: du tritaškius smeigė E.Bendžius, tačiau Martyno Sajaus dvitaškis bei Željko Šakičiaus tolimas metimas atgaivino intrigą – 73:76. Sostinės klubo kapitonas pataikė dar vieną svarbų tritaškį ir tai galutinai palaužė svečius, kurie pralaimėjo 77:82.

„Rytas“: Francisco Cruzas 24 (3/4 tritaškiai, 6 rez. perd.), Eimantas Bendžius 19 (5/11 tritaškiai), Martynas Echodas 10 (9 atk. kam.), Dovis Bičkauskis 8, Arnas Butkevičius 7.

„Lietkabelis“: Tomas Dimša 16 (8 rez. perd.), Martynas Sajus ir Margiris Normantas po 12, Vytenis Lipkevičius 10 (3/4 tritaškiai).