kelionė

Įsimylėjėliams, poroms ar svajojantiems apie romantišką išvyką dviese, Europoje galima rasti daugybę nuostabių vietų. Mūsų žemynas, nors ir nėra pats didžiausias, siūlomų įspūdžių gausa pranoksta kone visą likusį pasaulį. Ypač kai kalbame apie romantiškas atostogas, rasti kažką geriau nei siūlo Europa – būtų sunku. Dėl to parengėme straipsnį, kuriame pristatysime penkias romantiškiausių kelionių kryptis Europoje.

Paryžius

Pradėkime nuo neoficialaus „Romantiškiausio miesto pasaulyje“ titulo savininko. Didžiausias Prancūzijos miestas ir šios šalies sostinė turi tikrai nuostabią aurą, kurioje pilna meilės ir romantikos. Tačiau tam, kad iš tikro pajaustumėte geriausią, ką šis miestas gali pasiūlyti, neapsiribokite tik Eifelio bokštu ar Luvro muziejumi. Laiko būtinai skirkite: pasiplaukiojimui po Senos upę, pasivaikščiojimą jos pakrante, nuostabioms kavinėms ir restoranams miesto centre, Monmartro rajonui bei vietinių kepėjų bandelėms ir kruasanams.

Liubliana 

Slovėniją galime laikyti mažiausiai ištyrinėtu Europos perlu. Ši maža, bet sparčiai auganti valstybė, o ypač jos sostinė Liubliana gali pasiūlyti labai daug įspūdžių. Vaizdingą romantiško miesto senamiesčio atmosferą išbaigia virš miesto stūksanti senovinė pilis, Liublianos simboliu tapę drakonai ir nepaprastos istorijos, kurių pilnos senosios miesto gatvelės.

Amalfi pakrantė, Italija

Prabanga, autentiškumas ir nuostabi gamta vienoje vietoje. Amalfi pakrantė yra visas regionas prie Tirėnų jūros. Ši vietovė visiems labai patinka dėl kalnuotos gamtos, tačiau visai šalia plytinčių nuostabių pakrančių. Visi miesteliai prie Tirėnų jūros šiame regione yra labai senoviški ir stilingi, todėl jų vaizdas dieną ar naktį iš šono atrodo labai magiškai. Kiekviena diena, kurią praleisite čia, suteiks šilumą širdyje.

Venecija

Nuo karnavalo iki pasiplaukiojimo gondolomis, nuo šv. Morkaus aikštės iki skanių picų restoranuose. Daugumai kelionė į Veneciją gali tapti pačia romantiškiausia išvyka gyvenime. Jeigu mėgstate senovinę architektūrą, Italijos atmosferą bei vandenį, ši vieta – kaip tik jums. Tačiau nepamirškite, kad Venecija nėra didelis miestas, tad nuvykę pačiame sezono įkarštyje erdve dalinsitės su daugybe turistų.

Santorino sala

Santorinas (Santorinis) laikomas populiariausia kryptimi romantiškoms atostogoms Graikijoje, o gal ir visame Viduržemio jūros regione. Tikrai nėra daug kitų vietų, kur būtų galima mėgautis nuostabia jūros mėlyne ant vulkaninės salos krašto.

Balti nameliai su mėlynais stogais yra Santorino išskirtinumas. Jų pilna visa sala. Patarimas – jeigu norite čia pabūti romantiškai, atšvęsti medaus mėnesį ar pasipiršti, sumainyti žiedus, geriau rinktis ne patį sezono įkarštį. Jo metu čia būna itin daug žmonių…

Print Friendly, PDF & Email