Gamta turi stebuklingą galią, ji mums suteikti ramybę ir pripildo mus energija. Būtent todėl vis daugiau žmonių bando įtraukti kuo daugiau gamtos elementų į savo namų interjerą. Jei ir jūs, būdami namuose, norėtumėte jausti gamtos alsavimą, skaitykite toliau, nes pateiksime jums keturias paprastas idėjas, kaip jaustis arčiau gamtos, kad ir kur bebūtumėte.

Vazoniniai augalai

Pirmas ir akivaizdžiausias metodas, kuris pavers Jūsų namus tikra gamtos oaze yra vazoniniai augalai. Augalai yra nuostabus būdas pridėti gyvumo ir žalumos jūsų interjerui. Pasirinkite įvairius augalus su skirtingais lapais ir formomis, kad sukurtumėte unikalią augalų įvairovę. Statykite augalus ant palangių, stalų ar net kabinkite ant sienų, tik pasidomėkite kiek saulės reikės vienam ar kitam augalui. Žalieji augintiniai gali ne tik pagerinti oro kokybę ir puikiai papuošti jūsų namus, bet ir būti naudingi virtuvėje. Jei auginsite ne tik dekoratyvinius augalus, bet ir prieskonius (kurie dažnai atrodo irgi labai dekoratyviai), tai visada po ranka turėsite prieskoninių žolelių savo patiekalams.

Netikras langas į gamtą

Kas nesvajoja turėti langą į savo mylimiausią gamtos kampelį? Nesvarbu ar gamta Jums asocijuojasi su jūros pasauliu, neįžengiamomis džiunglėmis ar miškais, savo interjerą nesunkiai galite papildyti fototapetai su mėgstamiausiu gamtos vaizdu. Toks gamtos vaizdas sukurs lango į gamtą vaizdą ir leis mėgautis savo mėgstamiausiu gamtos vaizdu, net jei už lango gūdi žiema ar pilkas miesto peizažas.

Mažas vandens telkinys namuose

Gamta – tai ne tik žaluma, bet ir viskas kas juda ir gyva. Jei gamta Jums pirmiausia yra ežero, upės ar jūros vaizdai, gal jau metas savo namus papildyti geriausia vandens elemento išraiška – akvariumu. Dėl šiuolaikinių technologijų akvariumų pasaulyje, žuvytes prižiūrėti tapo tikrai paprasta, o dėl specialių ilgalaikių pašarų, akvariumas tapo prieinamas net ir keliautojams, kuriems savaitę kitą reikia praleisti ne namuose. Akvariumas – tai ne tik nuostabiai atpalaiduojanti gamtos oazė, bet ir unikalus hobis, kuris gali labai praplėsti Jūsų akiratį.

Natūralūs medžio  ir akmens elementai

Medis yra vienas iš natūraliausių elementų, galinčių pridėti šilumos ir jaukumo jūsų namams. Jūs galite pasirinkti medinius baldus, lentynas, medines grindis arba net medinius interjero akcentus. Medžio tekstūra ir spalva sukuria gamtos jausmą, o tai puikiai dera su daugeliu interjero stilių. Jį taip pat puikiai papildo akmens detalės, kurios taip pat puikiai tinka beveik bet kuriam interjerui. Galite naudoti akmenį kaip grindinį, krosnies apdailą, vonią arba net kaip papuošalus sienose. Kartu šie elementai sukuria unikalią interjero dermę ir padeda jaustis arčiau gamtos.

Kad ir ką pasirinksite, nepamirškite, kad esate savo namų kūrėjai ir galite patys nutarti, kaip atrodys Jūsų gyvenamosios erdvės. Jau šiandien pradėkite eksperimentuoti su šiomis idėjomis ir mėgaukitės gamtos įkvėptu interjeru, kurį sukursite savo namuose!

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email