2024, liepos 15, Pirmadienis

Paulina Paukštaitytė lietuviškai įgarsino animacinį filmą „Noras”: „Būkite atsargūs su norais, nes jie gali išsipildyti”

reklama rubai

Prieš keletą dienų kino studija „Walt Disney” pristatė magišką animacinį filmą „Noras”, kuriam garso takelį sukūrė žymi dainų autorė ir atlikėja Julia Michaels bei muzikos prodiuseris Benjamin Rice. Pagrindiniam filmo personažui Ashai lietuvišką balsą padovanojo talentingoji Paulina Paukštaitytė.

„Yra toks posakis „Būk atsargus su norais, nes jie gali išsipildyti”. Daug norų dar turiu, bet nemažai jų išsipildė šiais metais ir kaip ironiška, jog būtent Disney filmuko „Noras” pagrindinį vaidmenį teko garbė įgarsinti man. 100 metį švenčiantis Disney pasakoja Ashos istoriją, kuri tokia artima, jog proceso metu teko ne kartą ir ašarą nubraukti, o ir koks sutapimas, jog filmuko dainos yra sukurtos mano vienos mėgstamiausių dainų rašytojų Julia Michaels.  2 mėnesiai intensyvaus darbo ir įrašų, labai ypatinga būti tokio milžiniško projekto mažyte dalimi. Filmukas jau pasirodė kino teatruose, kviečiu nueiti kartu su mylimais žmonėmis ir pajausti savo norų galią” – savo įspūdžiais dalinasi P. Paukštaitytė.

„Noras” režisierius – pasaulinės šlovės susilaukusių filmų tokių kaip „Ledo šalis“ ir „Tarzanas“ kūrėjas Chrisas Buckas bei prie „Zootropolis“, „Ralfas Griovėjas 2“ ir kt. dirbusi F.Veerasunthorn.

Pamatyti animacinį filmą „Noras” galite Lietuvos kino teatruose, o išgirsti nuostabų garso takelį originalia kalba – visose muzikos platformose jau dabar!

- Reklama -

Naujausi straipsniai