2024, liepos 18, Ketvirtadienis

Pasveikinti Panevėžio kolegijos bei KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto absolventai

reklama rubai

Šiandien Panevėžio miesto mero pavaduotojas Lauras Jagminas dalyvavo Panevėžio kolegijos bei KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto absolventų diplomų įteikimo šventėse.

„Džiaugiuosi su visais drauge, kad toks būrys jaunų žmonių įgijo aukštojo mokslo diplomus ir labai kviečiu savo žinias vienu ar kitu būdu pritaikyti būtent Panevėžyje veikiančiose įvairiose įmonėse, įstaigose. Linkiu kuo didžiausios sėkmės, būkite aktyviais piliečiais, kurkite Panevėžio ir visos šalies ateitį“, – sveikinimo kalbą sakė Panevėžio miesto mero pavaduotojas L. Jagminas.

Šiais metais Panevėžio kolegiją baigė 280 absolventų, 18 jų diplomus gavo su pagyrimu. Studentai baigė logistikos, tarptautinio verslo, teisės, socialinio darbo, grožio terapijos, burnos higienos, kelių inžinerijos, kompiuterių technikos, elektros ir automatikos įrenginių, informacinių sistemų kūrimas ir priežiūra, kompiuterių tinklų administravimas, buhalterinės apskaitos, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo, kineziterapijos, bendrosios praktikos slaugos, statybos studijų programas. Gausiausios studijų programų absolventų gretos:  buhalterinė apskaita – 42, ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas – 29, kineziterapija – 25, statyba – 18.

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetą baigė 60 absolventų.  Studentai baigė valdymo technologijų, vadybos, verslo ir antreprenerystės,  transporto priemonių inžinerijos studijas.

- Reklama -

Naujausi straipsniai