2024, birželio 23, Sekmadienis

Pasveikinti geriausi 2022 metų ligoninės darbuotojai

reklama rubai

Baigiantis metams Respublikinėje Panevėžio ligoninėje vyko geriausių 2022 m. darbuotojų rinkimai, kurie praėjo labai sklandžiai ir aktyviai – pacientai, jų artimieji, ligoninės darbuotojai, balsuodami el. paštu ir pildydami biuletenius, rinko geriausius šių metų darbuotojus pagal paskelbtas nominacijas. Susumavus šių rinkimų rezultatus paaiškėjo, kad geriausio gydytojo nominacijoje antrus metus paeiliui nugalėjo Intervencinės radiologijos skyriaus intervencinis kardiologijos gydytojas Karolis Bumblauskas; geriausia bendrosios praktikos slaugytoja buvo išrinkta I Kardiologijos skyriaus vyresnioji slaugytoja Rasa Masienė; geriausio ligoninės ne medicinos  srities darbuotojo vardas atiteko Medicininės technikos priežiūros skyriaus vedėjui Irmantui Daraškai; geriausia Infekcinių ligų klinikos darbuotoja pripažinta gydytoja pulmonologė Justina Kruopienė; geriausia 2022 m. Respublikinės Panevėžio ligoninės Likėnų filialo specialiste išrinkta Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus slaugytoja Rasutė Šlikienė.

Ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas, sveikindamas išrinktus geriausius ligoninės 2022 m. darbuotojus, dėkojo jiems už darbą, už kasdienes pastangas ir nuolatinį siekį gerai atlikti savo pareigas, linkėjo „neužmigti ant laurų“ ir ateityje dirbti orientuojantis tik į gerus ir labai gerus pasiekimus.

Geriausi 2022 – ųjų metų ligoninės darbuotojai buvo apdovanoti išskirtiniais juodosios keramikos suvenyrais ir konditerijos gaminiais.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės inf.

- Reklama -

Naujausi straipsniai