2024, kovo 4, Pirmadienis

Pasveikinti gabiausieji Panevėžio moksleiviai ir jų mokytojai

Šiandien už puikius 2022-2023 metų mokslo pasiekimus pagerbti ir apdovanoti Panevėžio miesto bendrojo ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų 5-8 klasių ir I–IV gimnazijų klasių mokiniai bei jų mokytojai. Muzikos mokykloje vykusioje šventėje pasveikinti tarptautinių ir respublikinių dalykinių, STEAM olimpiadų bei konkursų, meninės krypties ir festivalių prizininkai bei laureatai.

„Gražia tradicija tapo baigiantis metams pasveikinti gabiausius Panevėžio miesto moksleivius ir įvertinti jų pasiekimus. Šie pasiekimai yra tai ne tik Jūsų talento, bet ir noro tobulėti, kūrybiškumo, ryžto bei nuoseklaus darbo rezultatas. Didžiuojamės, kad puikiais pasiekimais Jūs garsinate ne tik savo mokyklas, bet ir mūsų miestą. Pagarba mokytojams už nuoširdų ir profesionalų darbą, atkaklumą ir kantrybę ugdant jaunuosius talentus. Dėkojame moksleivių tėveliams ir šeimoms už paskatinimą ir palaikymą siekiant Jūsų vaikų užsibrėžtų tikslų. Todėl šis pasiekimų įvertinimas yra visų Jūsų šventė“, – sveikinimo kalbą sakė Panevėžio miesto vicemerė Žibutė Gaivenienė.

Tarp gabiųjų mokslo srityje – šeši Juozo Balčikonio gimnazijos ugdytiniai: Dovydas Aleknavičius (mokyt. Irma Tvarijonienė ir Renata Burbaitė), Matas Atkočius (mokyt. Violeta Mackuvienė ir Rita Miknevičienė), Amandas Bartuškevičius (mokyt. Violeta Devindoniene), Justinas Rovas (mokyt. Virginija Ivanauskaitė), Adomas Šileikis (mokyt. Kęstutis Bražinskas), Elzė Voveriūnaitė (mokyt. Daina Rasalskienė). Taip pat du 5-osios gimnazijos mokiniai Domas Būtėnas (mokyt. Ligita Kuokalienė) ir Gabija Kopūstaitė (mokyt. Beata Viederienė).

STEAM srityje pasižymėjo keturiolika Juozo Balčikonio auklėtinių: Rėjus Mikitavičius, Modestas Januškevičius, Emilis Vitas Navickas, Ugnius Jacinkevičius, Antanas Nojus Dauderis, Tauras Petrauskas, Kasparas Adamonis, Dovydas Vyčas, Mangirdas Gudas, Augustas Pažemys, Titas Rimkevičius (mokyt. Renata Burbaitė), Deimantė Juknevičiūtė (mokyt. Renata Burbaitė ir Irma Tvarijonienė), Ąžuolas Šiukščius (mokyt. Renata Burbaitė ir Jolanta Jurevičiūtė), Rugilė Staškūnaitė (mokyt. Ginta Arsabienė). Šeši 5-osios gimnazijos mokiniai: Gabija Sinkevičiūtė, Dija Pinkevičiūtė, Miglė Činčikaitė, Ugnė Pranevičiūtė (mokyt. Ligita Kuokalienė), Justas Macys bei Nojus Balčiūnas (mokyt. Jolita Stankevičienė). Keturi „Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai: Andrėja Paltanavičiūtė, Auksuolė Lisauskaitė, Emilija Jankauskaitė ir Rėjus Šmigelskis (mokyt. Agnė Šidlauskaitė). Penki Panevėžio robotikos centro „RoboLabas“ ugdytiniai Danielė Laužikaitė, Kamėja Lazauskaitė, Ugnė Eidikonytė, Modestas Raila bei Ignas Cimnolonskas (mokyt. Klaudija Pelanytė ir Laura Kuchalskienė).

Meno srityje pasižymėjo aštuoni Panevėžio muzikos mokyklos ugdytiniai: Adelė Šalučkaitė, Marija Briedytė (mokyt. Snieguolė Alijošaitienė), Kristijonas Taminskas (mokyt. Vidas Klišys), Faustė Černytė, Elzė Kęstaitytė, Radvilė Kalkytė (mokyt. Irma Paurienė), Viltė Janušonytė (mokyt. Gražina Beleckienė). Dailės mokyklos auklėtiniai: Marija Šmakotinaitė, Linėja Domeikė, Toma Paknytė (mokyt. Diana Rudokienė), Domantas Šimas (mokyt. Jolanta Rudokienė), Emilija Beiliūnaitė (mokyt. Asta Mačiulienė). „Vilties“ progimnazijos mokinės Rugilė Indriekutė ir Ieva Jurevičiūtė (mokyt. Irina Gustienė).

- Reklama -

Naujausi straipsniai