Autobusai

Panevėžio miesto savivaldybės administracija, siekdama kompleksiškai modernizuoti viešojo transporto paslaugų infrastruktūrą ir užtikrinti teikiamų viešojo transporto paslaugų aukštą kokybę, paskelbė viešojo pirkimo procedūras koncesininkui atrinkti.

Didžiojoje dalyje Panevėžio mieste esančių viešojo transporto stotelių yra nusidėvėjusi infrastruktūra: vienose iš viešojo transporto stotelių keleivių paviljonai yra vizualiai nepatrauklūs, nepatogūs naudotis, suoliukai ir / ar šiukšlinės nusidėvėję (ar jų iš vis nėra), netinkami naudotis, viešojo transporto stotelėse nėra viešojo transporto eismo schemų. Viešojo transporto stotelių infrastruktūros trūkumas neleidžia užtikrinti tinkamos viešojo transporto paslaugų kokybės, netenkina viešojo transporto sistemos naudotojų (keleivių) poreikių, taip pat kuria nepatrauklų miesto įvaizdį.

Projekto apimtyje koncesininkas iš viso turės įrengti ne mažiau nei 92 paviljonus, 120 suoliukų, 225 šiukšliadėžių, 225 viešojo transporto stotelių kelio ženklus su stendais laikikliais viešojo transporto tvarkaraščiams ir stendus laikiklius paviljonuose viešojo transporto eismo schemai pakabinti. Tikslus įrenginių skaičius ir kitos sąlygos bus sutartos derybų metu.

Taip pat koncesininkas bus atsakingas už visų mieste esančių keleivių laukimo paviljonų ir laukimo infrastruktūros įrenginių (suoliukai, šiukšlinės, informavimo stendai) valymą, priežiūrą ir remontą.

Už infrastruktūros įrengimą ir priežiūrą koncesininkas turės teisę 10 metų laikotarpiui naudoti ant paviljonų įsirengtus reklaminius plotus.

Konkurso sąlygas rasite ČIA.

Paraiškų ir pasiūlymų pateikimo terminas numatytas 2023 m. rugsėjo 11 d. 9 val.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email