xara

Lapkričio 27 d. pranešta, kad apie 6 val. 20 min. Panevėžyje, Molainių g. pavogtas 2002 m. laidos automobilis “CITROEN XSARA”, kuris buvo paliktas trumpam užvestu varikliu,  Nuostolis – 1200 eurų.

Pirminiais duomenimis, automobilį pavogė neblaivus (daugiau nei 1,51 prom.) vyras, kuris sukėlė techninį eismo įvykį ir apgadino automobilį-išvažiavęs atsitrenkė į Molainių g. esančios parduotuvės prekių priėmimo betoninę rampą.  Su visuomenės pagalba buvo sulaikytas.

Lapkričio 27 d. apie 1 val. 38 min., atrakinus kabinos durelių spynelę, įsibrauta į vikšrinį ekskavatorių “Caterpillar”, 2021 m. laidos, stovėjusį Panevėžio r., Naujamiesčio sen., Trakiškių km., iš kurio pavogti du akumuliatoriai ir keturi kėlimo stropai, buvę prie akumuliatorių.

Taip pat lapkričio 27 d. 1 val. 59 min. įsibrauta į vikšrinį ekskavatorių “CAT”, 2014 m. laidos, stovėjusį Panevėžio r., Panevėžio sen., Molainių km., iš kurio pavogti du akumuliatoriai.

Lapkričio 27 d. apie 2 val., sulaužius vikšrinio buldozerio “CAT”, 2016 m. laidos, stovėjusio Panevėžio r., Panevėžio sen., Molainių km. daiktadėžės rankeną, iš jos pavogti du akumuliatoriai. Padarytas įmonei nuostolis tikslinamas.

Print Friendly, PDF & Email