2024, birželio 12, Trečiadienis

Parodoje „Baldai. Interjeras. Dizainas“ eksponuojami metų geriausi interjero gaminiai

Šiomis dienomis Vilniuje vykstančioje vienoje didžiausių Baltijos šalyse parodų „Baldai. Interjeras. Dizainas“ įsikūrė specializuota, architektams ir interjero dizaineriams skirta „Archzona“. Joje lankytojų laukia metų geriausių interjero gaminių ekspozicija, kurią pristato namų apdailos centras „Unideco“.

Visi gaminiai buvo atrinkti kompetentingos architektų ir interjero dizainerių komisijos, jiems iškelta aukšta kokybės kartelė – gero dizaino, inovatyvumo, patogumo ir ergonomiškumo, draugiškumo aplinkai. Žvilgtelėkime, kokius produktus galima išvysti ekspozicijoje.

Tarp geriausių interjero gaminių – ne vienas pakabinamas šviestuvas. Graikų gamintojo „Nova Luce“ kolekcijos „Vegas“ šviestuvai pasižymi minimalistinėmis ir ypač grakščiomis formomis. Tuo tarpu danų gamintojų, rankų darbo šviestuvai „Mira 1 Optic” ir „Lute” dėl savo išskirtinių dizainų, kuriuose susilieja tradiciniai ir šiuolaikiški elementai, jau yra susilaukę tarptautinių apdovanojimų. „Lute“ serijos šviestuvai pagaminti iš pūsto stiklo, be jokių plastikinių detalių, pasižymi išmanumu – galima patiems susikombinuoti labiausiai patinkantį šviestuvo variantą.

Netradicinių idėjų parodoje gali pasisemti ir ieškantys įkvėpimo vonios kambario dizainui. Ypatingai ploni, ilgaamžiai ispaniški „Teka“ dušo padėklai atitinka griežčiausius saugumo reikalavimus ir yra pagaminti iš inovatyvių dekoratyvinių medžiagų, išgaunamų maišant aukščiausios kokybės polimerus su mineralais. Jų paviršius išskirtinai lygus, neslidus ir labai tvirtas.

Viena įdomesnių naujovių – žaliuzės-užuolaidos „Allusion“. Jos išskirtinės, nes yra dieninių užuolaidų ir vertikalių žaliuzių derinys, pakeisiantis požiūrį į tradicines užuolaidas. Vertikalios audinio juostelės pasislepia po lengvu audiniu, žaliuzes patogu valdyti, pro jas galima lengvai praeiti.

Novatorišką kryptį atstovauja dizainerio Cristoph-Behling sukurtas WC puodas „AquaClean Sela“, kuriame įdiegta unikali apiplovimo purkštuko technologija. Subtilus apšvietimas padeda lengviau orientuotis vonios kambaryje naktį, gaminyje taip taip pat įrengta ypač tyliai veikianti vandens nuleidimo technologija. Šio buities prietaiso parametrus galima valdyti mobilios programėlės pagalba.

Ekspozicijoje apsilankiusių dizaino specialistų dėmesio laukia ir grindų pavyzdžiai. Skandinaviškos HPL laminuotos grindys yra itin patvarios ir ilgaamžės, o jų aliumininis užraktas užtikrina stiprų grindų surakinimą. Tuo tarpu dizaino ekspertų įvertinta „Millboard“ terasinė danga yra neslidi, atspari nešvarumams ir UV spinduliams. O „Blue Angel“ ir „Eco“ ekologiniais sertifikatais apdovanotų „Disano“ grindų gamyboje nenaudojami plastifikatai bei PVC.

„Unideco“ pristatomą ekspoziciją parodoje „Baldai. Interjeras. Dizainas“ dar yra proga pamatyti penktadienį ir šeštadienį, vėliau įvertintus gaminius gyvai galima apžiūrėti „Unideco“ prekybos centre Vilniuje. Ant kiekvieno jų – lengvai atpažįstamas konkurso „Rekomenduojame kokybę“ lipdukas. 2011 m. startavusio „Interjeras.LT“ inicijuoto projekto pagrindinis tikslas yra padėti išskirti kokybiškus interjero produktus.

2019 m. įvertinti gaminiai: Žaliuzės-užuolaidos „Allusion“ (salonas „Ardena“); šviestuvai „Miira 1 optic”, „Lute (salonas „Idea&design” ). WC puodas „AquaClean Sela“ („Geberit“, salonas „Muresta Deco); šviestuvai „Vegas“ (salonas „210LUX“); dušo padėklas „Teka“ (salonas „Sateka); HPL grindys (salonas „Asmus“); „Disano“ grindys (salonas „Geros grindys“).

- Reklama -

Naujausi straipsniai