Gatves

Ekonomikos ir inovacijų ministerija savivaldybių infrastruktūros projektams paskirstė finansavimą. Tikslinės lėšos buvo skirtos Panevėžio miesto savivaldybei pateikus paraiškas dėl pramoninėse teritorijose esančios infrastruktūros remonto darbų Elektronikos ir Beržų g.

Elektronikos gatvės atnaujinimas suskaidytas į etapus. I etapu sutvarkyta Tinklų–Elektronikos g. šviesoforu reguliuojama sankryža, įrengtos 4 eismo juostos Elektronikos g. ir tvarkoma Tinklų g. dalis. Paklotas asfaltas, šaligatvio bortai, įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, atnaujinamos įvažos, želdiniai, apšvietimas, įrengiamos eismo saugumo priemonės ir kt. II etapu įrengiamos 2 žiedinės sankryžos – ties S. Kerbedžio, Senamiesčio ir Tinklų g. sankirta.

Atliekant Beržų g. rekonstrukcijos darbus įrengtos 4 eismo juostos, atnaujinti pėsčiųjų ir dviračių takai, lietaus nuotekų tinklai, gatvės apšvietimas, želdiniai, mažoji architektūra. Taip pat rekonstruojamos Pilėnų–Beržų bei Beržų–Ramygalos g. sankryžos, įrengti papildomi kairys (Pilėnų–Beržų g. sankryža) ir dešinys (Beržų–Ramygalos g. sankryža) posūkiai.

Elektronikos g. atnaujinti iš šalies biudžeto skirta per 861 tūkst. Eur ir per 261 tūkst. Eur – Beržų g. modernizavimo darbams atlikti.

Print Friendly, PDF & Email