Šiame sezone Lietuvos A lygos futbolo čempionate, kaip ir praėjusiai metais, rungtyniaus 8 klubai. Lietuvos futbolo federacijos Vykdomojo posėdžio metu priimtas sprendimas išimties tvarka suteikti teisę Klaipėdos „Atlanto“ ir „Palangos“ klubams žaisti 2019 metų Lietuvos A lygoje.

Šių metų A lygos čempionate rungtyniaus aštuonios komandos: Vilniaus „Žalgiris“, Marijampolės „Sūduva“, „Kauno Žalgiris“, Kauno „Stumbras“, „Panevėžys“, „Riteriai“ („Trakai“), „Palanga“ ir „Atlantas“.

Kitą savaitgalį startuosiančios A lygos klubai sužinojo savo pirmuosius varžovus. Naujasis A lygos sezonas prasidės kovo 2 dieną. FK „Panevėžys“ išvykoje 17 valandą susitiks su Kauno „Stumbru“, o Klaipėdoje vietos „Atlantas“ rungtyniaus su „Kauno Žalgiriu“. Kovo 3 dieną Marijampolėje „Sūduvos“ futbolininkai susitiks su „Riteriais“, o Vilniaus „Žalgiris“ rungtyniaus su „Palanga“.

Namuose FK „Panevėžys“ žais kovo 9 dieną, šeštadienį. Antrojo turo rungtynėse panevėžiečiai rungtyniaus su Vilniaus „Žalgiriu“. Susitikimas Žemynos progimnazijos stadione (Ramygalos g. 99) prasidės 15 valandą.

Tęsiasi abonementų prekyba į visas FK „Panevėžys“ naujojo sezono namų rungtynes. Abonementus galima įsigyti „Babilono“ prekybos centre (Klaipėdos g. 143a) įsikūrusiose „Hummel“ parduotuvėje.

Print Friendly, PDF & Email