Panevėžyje vyksta tarptautinės žmonių su negalia varžybos „Aš noriu laimėti!“

atsiuntė info@vapsvamedia.lt

Šiandien Panevėžyje vyksta tarptautinės žmonių su negalia varžybos „Aš noriu laimėti!“, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šį tradicinį renginį Panevėžio „Šviesos“ ugdymo centras organizuoja jau 27-ąjį kartą, stiprindamas lygių galimybių ir sporto visiems idėją.

„Šios varžybos – tai ne tik sportinė kova, bet ir tikras ryžto, draugystės ir bendrystės pavyzdys. Jūsų atkaklumas ir drąsa yra įkvėpimas kiekvienam iš mūsų. Lietuvos valstybės atkūrimo diena simbolizuoja vienybę, o šiandien jūs dar kartą parodote, kad tikroji stiprybė slypi susitelkime ir bendruose siekiuose. Džiaugiamės, kad Panevėžys gali būti šios gražios tradicijos dalimi, kurioje kiekvienas dalyvis yra laimėtojas“, – sveikindama dalyvius sakė Panevėžio miesto mero patarėja Loreta Masiliūnienė.

Šiandien rankinio salėje varžosi 12 komandų iš Lietuvos specialiojo ugdymo įstaigų, taip pat svečiai iš Latvijos – Rygos V specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro sportininkai. Dalyviams parengtos įvairios judėjimo rungtys, skirtos lavinti orientaciją, pusiausvyrą ir kasdieniams įgūdžiams reikalingus judesius.

Varžybų dalyviai bus apdovanoti rėmėjų prizais ir organizatorių padėkomis, o nugalėtojams atiteks pereinamoji „Rotary“ klubo įsteigta taurė, kurią pernai iškovojo Rygos sportininkai.

Šis renginys – dar vienas įrodymas, kad sportas neturi ribų, o nuoširdus entuziazmas ir valia gali įveikti bet kokius iššūkius.


Panevėžyje vyksta tarptautinės žmonių su negalia varžybos „Aš noriu laimėti!“

Gal patiks?

error: Turinys saugomas !!

Aptiktas Adblock

Panašu, kad naudojate skelbimų blokavimo priemonę. Naudojamės reklamavimo paslaugomis, kad galėtume finansuoti savo svetainę. Prašome paremti mus ir išjungti „AdBlocker“ plėtinį.